CS2 seçkin almak mantıklı mı?

theDUMANn

Zeptopat
Daha fazla  
Şu an 10. sınıfım bu yaz son yazım 11. sınıfa geçince ders çalışmam gerekeceği için çok oynayamayacağım. Şu an için seçkin almam mantıklı mı 11.sınıfta 1-2 maç atarak haftalık drop alabilir miyim?

1-2 maçla drop alamazsın. 4-5 winn veya 8-9 lose ile alırsın da, kendime hakim olurum diyorsan al. Ben sadece çarşamba akşamları girer kasa alır çıkarım mesela.

Counter'in en tatlı geleceği yaşlar, al oyna. Yazın rank kas. 11'de de oynarsın.

Şu an 10. sınıfım bu yaz son yazım 11. sınıfa geçince ders çalışmam gerekeceği için çok oynayamayacağım. Şu an için seçkin almam mantıklı mı 11.sınıfta 1-2 maç atarak haftalık drop alabilir miyim?
Seviyorsan , beğenerek oynarsan al, ama sevmeyip yok ben parasını cikartcam diye kendine eziyet etme.

Hile vvar mı? Ben oynuyorum gümüş 3'te. Denk gelmedim hiç ama hile var söylemleri canımı sıkıyor durduk yere evhamlanıyorum oyunda.

Önceden mantıklıydı ama şimdi mantıksız, haftalık drop için tam XP'yi bitirmeniz gerekiyor. Tam XP'yi bitirmek için 5-6 maç oynamanız gerekiyor. Bunların içinde maçı kaybederseniz 8-9 belki daha fazla uzayabilir. Hileden geçilmiyor zaten oyun, ek olarak Steam dolara geçtiğinden beri pazara koyulan çöp itemler bile satılmıyor. 1 aydır 0.03 kuruşluk itemler satılsın diye bekliyorum mesela.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı