CS2 seçkin fiyatı düşecek mi?

Efeceylan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, hayırlı geceler öncelikle. Bugün tarihlerden 19 Kasım ve yarın itibarıyla Steam, Türk lirasını kaldıracak ve USD ile oyun almaya başlayacağız. Mena-Avrupa bölgesine geçeceğimiz için yarı fiyatına alacağız oyunları. Şimdi sormak istediğim soruya geçiyorum. Steam 20 TL = 1 USD olarak sayıyor ve CS seçkin 400 TL orijinal fiyatıyla 19,99 USD. 20 Kasım'da Steam dolar kurunu hala 20 TL = 1 USD olarak sayacak? Ona göre seçkin alacağım. Eğer kur 20 TL olarak devam ederse seçkin 200 TL mi olacak?

Hocam mena-Avrupa'ya geçtiğimizde biz seçkini 20 değil 10 dolara alacağız o zaman Steam kur güncellemesi yapacak mı onu soruyorum. Yapmadığı takdir sanırsam seçkin 200TL olacak.

Oyunların fiyatları yarı yarıya düşecek mi?
CS seçkin fiyatı inmez diye düşünüyorum ayrıca.

Her şey dolara geçecek mena-Avrupa'da olacağız ondan soruyorum.

Hocam mena-Avrupa'ya geçtiğimizde biz seçkini 20 değil 10 dolara alacağız o zaman Steam kur güncellemesi yapacak mı onu soruyorum. Yapmadığı takdir sanırsam seçkin 200TL olacak.
Seçkin 20 değil, 15 dolar. Ayrıca maalesef Seçkin Durum Yükseltmesi MENA-USD üzerinden fiyatlandırılmayacak. Şu an bile dolar artıkça fiyatı güncelleniyor. Steam kur güncellemesi yapmayacak, sadece oyunların ABD’deki fiyatlarına göre bize daha uygun fiyatlar önerecek. Yayıncılar buna uyma zorunluluğunda değil ve seçkin bu durumdan etkilenmiyor. Yani 200₺ olmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar, hayırlı geceler öncelikle. Bugün tarihlerden 19 Kasım ve yarın itibarıyla Steam, Türk lirasını kaldıracak ve USD ile oyun almaya başlayacağız. Mena-Avrupa bölgesine geçeceğimiz için yarı fiyatına alacağız oyunları. Şimdi sormak istediğim soruya geçiyorum. Steam 20 TL = 1 USD olarak sayıyor ve CS seçkin 400 TL orijinal fiyatıyla 19,99 USD. 20 Kasım'da Steam dolar kurunu hala 20 TL = 1 USD olarak sayacak? Ona göre seçkin alacağım. Eğer kur 20 TL olarak devam ederse seçkin 200 TL mi olacak?
Seçkin fiyatı hiç düşmedi, düşmeyecek.

Seçkin'in fiyatı şu zamana kadar hiç düşmedi.
1700345611960.png

Valve'ın CS'deki fiyat politikası, diğer oyunlarına göre daha agresif. Öyle ki bu fiyat devamlı 15 dolar civarına sabitleniyor.

O zaman arkadaşlar ben bugün seçkin alırsam daha kârlıyım?

Seçkin'in fiyatı şu zamana kadar hiç düşmedi.
Eki Görüntüle 2021515
Valve'ın CS'deki fiyat politikası, diğer oyunlarına göre daha agresif. Öyle ki bu fiyat devamlı 15 dolar civarına sabitleniyor.
:(

Seçkin 20 değil, 15 dolar. Ayrıca maalesef seçkin durum yükseltmesi mena-USD üzerinden fiyatlandırılmayacak. şu an bile dolar artıkça fiyatı güncelleniyor. Steam kur güncellemesi yapmayacak, sadece oyunların ABD'deki fiyatlarına göre bize daha uygun fiyatlar önerecek. Yayıncılar buna uyma zorunluluğunda değil ve seçkin bu durumdan etkilenmiyor. Yani 200₺ olmayacaktır.

Hocam o zaman ben bugün mü alayım seçkini?

Yeni konular

Geri
Yukarı