CS2 seçkin indirime girer mi?

• Konuyu başlatan brqqq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
İndirime girmez. Bazilari parayı kucumsuyor parasını amorti eder falan diyor da haftada 1 düşen ve 15-20 TL getiren kasalarla 6-7 aya anca amorti eder parasını. Arkadaşım açtı 500 TL lik kasa düştü, falan gibi söylenlerin rehabetine kapilarak bı anda paranı basma. Eğer ogrenciysen ki oylesindir. O parayı okulda ya da başka bir alanda değerlendir. Bir şey alamazsın çok fazla belki ama 1 hafta kantinden yemek yersin. Saçma bir örnek oldu ama CS yerine başka alanlarda paranı değerlendirebilirsin. 150 TL ye kasa aldım içi dolu. Parçaların durumunu bilmiyorum dedi aldığım kişi. Anakart bozuk çıktı. 2 dandik işlemci fanı, 1 PSU kablosu (çalışıyor), 2 sata, 1 PSU var. Anakartla psuyu 200 e sattım 50 TL kârim var daha şimdiden kasayı ve diğerlerini de 150 ye satsam 300 TL yane 2 ye katladim. Bu verdiğim örneklerden oturur hahaha tufanı oluşacak biliyorum ama ben oyunlara para yatırmayı artık ön görmüyorum. Son olarak cs varken çok oynuyordum severek fakat 2 çıkınca hem oyunu beğenmememden hem de TR serveti açılmadığı için oyuna sinirimden bayadir oynamiyorum. 400 TL vermeye DEĞMEZ.
Arkadaşlar CS seçkin almayı düşünüyorum ama şu anda 400TL, bu sonbahar indirimlerinde fiyatı düşerse indirimlere kadar beklerim ama girmezse hemen almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

He diyorsan ki ben deli gibi oynarım. O zaman alabilirsin. Aylarca oynayıp 1000 TL yapıp bu parayı da burada %30-40 indirimle millete oyun atarak 600 TL yi ceplersin vesselam

İndirime girmez. Bazilari parayı kucumsuyor parasını amorti eder falan diyor da haftada 1 düşen ve 15-20 TL getiren kasalarla 6-7 aya anca amorti eder parasını. Arkadaşım açtı 500 TL'lik kasa düştü, falan gibi söylenlerin rehabetine kapilarak bir anda paranı basma. Eğer ogrenciysen ki oylesindir. O parayı okulda ya da başka bir alanda değerlendir. Bir şey alamazsın çok fazla belki ama 1 hafta kantinden yemek yersin. Saçma bir örnek oldu ama CS yerine başka alanlarda paranı değerlendirebilirsin. 150 TL'ye kasa aldım içi dolu. Parçaların durumunu bilmiyorum dedi aldığım kişi. Anakart bozuk çıktı. 2 dandik işlemci fanı, 1 PSU kablosu (çalışıyor), 2 SATA, 1 PSU var. Anakartla PSU'yu 200'e sattım 50 TL kârim var daha şimdiden kasayı ve diğerlerini de 150'ye satsam 300 TL yane 2'ye katladim. Bu verdiğim örneklerden oturur hahaha tufanı oluşacak biliyorum ama ben oyunlara para yatırmayı artık ön görmüyorum. Son olarak CS varken çok oynuyordum severek fakat 2 çıkınca hem oyunu beğenmememden hem de TR serveti açılmadığı için oyuna sinirimden bayağıdır oynamiyorum. 400 TL vermeye değmez.

He diyorsan ki ben deli gibi oynarım. O zaman alabilirsin. Aylarca oynayıp 1000 TL yapıp bu parayı da burada %30-40 indirimle millete oyun atarak 600 TL'yi ceplersin vesselam.

Kardeşim benim sadece para için alıyorsa almasın oyunda hileler yok denecek kadar azalıyor rank açılıyor vb. daha bir sürü fayda sağlıyor oyunu sürekli oynayan bir adama böyle bir şey önermen çok saçma olmuş ayrıca öğrenci olduğunu nereden çıkardın arkadaşın parası varki böyle bir konu açıyor.

Kardeşim benim sadece para için alıyorsa almasın oyunda hileler yok denecek kadar azalıyor rank açılıyor vb. daha bir sürü fayda sağlıyor oyunu sürekli oynayan bir adama böyle bir şey önermen çok saçma olmuş ayrıca öğrenci olduğunu nereden çıkardın arkadaşın parası varki böyle bir konu açıyor.
Bende öğrenciyim ben de valorantta 700 CS ye 275 yatırdım. Ailemden de 5 kuruş para almadım. Çalıştım, para kazandım, aldım ve pişmanım anlatmak istediğim bu.

Neden pişmansınız verdiğiniz paradan mı yoksa oynadığınız zamandan mı pişmansınız.
Verdiğim paradan pişmanım. O paraları çok ihtiyacım olduğu zamanlar harcamıştım ve zora soktu. Ondan sonra da uyanıp oyunlara para atmamaya karar verdim. Zaten artık hiç bir oyun zevk vermiyor. Arada mobile legends atıyorum telefondan onda da Türk oyuncuları her yerde boy gösterip ben takımı taşırken feedlemeye, sövmeye başladığından çıldırıp kapıyorum.

Bu konuyu açana kadar direkt satın al. Konuyu açanlar hep "Keşke alsaydım." diyorlar. Yarın öbür gün bakarsınız, Prime'ye tekrar zam gelir. Belli mi olur canım bu, "ŞAHLANMIŞ TÜRKİYE EKONOMİSİ" sağolsun.

Geri
Yukarı