CS2 seçkin vs Mount and Blade 2: Bannerlord

Emir1481

Centipat
Daha fazla  
Ben Mount Blade serisi hayranıyım Warband'ı kaç kez oynamışımdır sayamam Epic Games'de 180TL şu an Bannerlord bir daha böyle fırsat çıkar mı karşıma? Ya da onu yerine CS2 seçkin mi almalıyım? CS2 seçkin ile CS2'de daha iyi bir deneyimim olur mu? Seçkinden güzel para gelir mi? 2'sinden hangisini almalıyım?

Ben Mount Blade serisi hayranıyım Warband'ı kaç kez oynamışımdır sayamam Epic Games'de 180TL şu an Bannerlord bir daha böyle fırsat çıkar mı karşıma? Ya da onu yerine CS2 seçkin mi almalıyım? CS2 seçkin ile CS2'de daha iyi bir deneyimim olur mu? Seçkinden güzel para gelir mi? 2'sinden hangisini almalıyım?

Seçkin al kasalarla Bannerlord'u alırsın.

seçkin alırsan her hafta kasa düşüyor ortalama 0.30-0.40 dolar. bir zamanlar supreme kadar çıkmış biri olarak söylüyorum ekip arkadaşların yoksa cs2 sarmaz

Bende Bannerlord var ama olmasaydı yine Bannerlord alırım çünkü CS 2 sevmiyorum o yüzden sizlik bir şey.

Geri
Yukarı