CS2 sesler bozuk

FlexTheFinest

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, CS:GO döneminde ses sorunu çekmiyordum. CS2 çıktıktan sonra ilk gelen güncellemede ses ayarlarım bozuldu. Başka oyunlarda böyle bir sıkıntım yok.
Sesleri ayırt edemiyorum, ama bazen de yakında olan bazı sesleri ayırt edebiliyorum. Mirage'de underdan gelen sesleri sanki b appsten alıyorum sıkıntım bu şekilde. Doğru düzgün ses kasamıyorum. Sizce sorun ne olabilir?
CFG ayarlarını değiştirdim olmadı. Windows gelişmiş ses ayarlarından frekans ayarlarını değiştirdim yine olmadı.

CS2’deki ses ayarlarının ekran görüntüsünü atar mısınız?
Tabi.
1697736675059.png

Kulaklık la ilgilidir çünkü daha önce kimsede böyle bir problem olmadı (kulaklıkdan eminsen CS2 yeni çıktığı için birkaç optimizasyon sıkıntısı var yeni geldiği için yakında düzelir bu iki nedenden biri yüzde yüz.

Kulaklık la ilgilidir çünkü daha önce kimsede böyle bir problem olmadı (kulaklıkdan eminsen CS2 yeni çıktığı için birkaç optimizasyon sıkıntısı var yeni geldiği için yakında düzelir bu iki nedenden biri yüzde yüz.
Söylediğin gibi olabilir. Kulaklık değiştirip bir de öyle deneyeyim, feedback için teşekkür ederim.

Ayarların gayet normal bir sıkıntı olmaması lazım. Diğer oyunlarda bu tür sorunlar yaşıyor musun? Valorant, R6 gibi gibi.
Denemedim. Deneyeyim.

Oyunun genel anlamda sesleri bozuk. Diğer oyunu %70 ses seviyesinde, adamın diğer haritadan geldiğini duyarken bu oyunda 5 mt yakına gelmeden sesleri duymak çok zor oluyor.

Oyunun genel anlamda sesleri bozuk. Diğer oyunu %70 ses seviyesinde, adamın diğer haritadan geldiğini duyarken bu oyunda 5 mt yakına gelmeden sesleri duymak çok zor oluyor.
Söylediğim konu ile alakalı. Ama cs oynadığım arkadaşlarımda böyle bir sorun yok. Yakındaki ve uzaktaki sesleri rahatlıkla duyabiliyorlar.

Geri
Yukarı