CS2 silahları çok sekiyor

Arkadaş deli olacağım. CS:GO oynadığım zaman silahların sekmesinde problem yok, ne zaman CS2 geçsem mermiler bir o yana bir bu yana gidiyor. Bunun düzeltmenin bir yolu var mı? Cross düşmanın tam üzerinde olmasına rağmen vuramıyorum.
Böyle birşey mümkün değil. Ya animasyonlar ve ses efektleri sana böyle hissettiriyor yada kolsuzsun.

Arkadaş deli olacağım. CS:GO oynadığım zaman silahların sekmesinde problem yok, ne zaman CS2 geçsem mermiler bir o yana bir bu yana gidiyor. Bunun düzeltmenin bir yolu var mı? Cross düşmanın tam üzerinde olmasına rağmen vuramıyorum.

Bildiğim kadarıyla spray paternleri değişmedi. Yeni tick sisteminden dolayı olabilir ama oda CS:GO'dan teknik ve pratik olarak daha iyi ve stabil. Alışma sürecindesiniz.

Keşke boş çıkarımlarda bulunmaktansa 2 oyuna da girip şöyle bir durumu kontrol etseydiniz.

Karşılaştırma videosu

(Forum kurallarına aykırı olduğundan emin olmadığım için nick'imi sansürledim)
1 eylülden beri oynuyorum zaten GO ile arasındaki farklar grafik ses efektleri tickrate olayı. CS:GO yu iyi oynayan birinin CS2 yi kötü oynaması gibi bir saçmalık olamaz. Aksine daha iyi oynaması gerekir. Ya bu dediğim gibi animasyon ve ses efektlerine alışamadı, ya fps si düşük (ki benim de böyle) yada arkadaş kolsuz.

Böyle bir şey mümkün değil. Ya animasyonlar ve ses efektleri sana böyle hissettiriyor ya da kolsuzsun.

Dostum sorun öyle değil CS:GO'da 15 20 şarjör mermi at silah kalkmıyordu arkadaşa kötü hissettiren şey silah çok fena kalkıyor ve mermi izleri çok kafa karıştırıyor antrenman yapamıyoruz spray kontrolümüz yok atölye mapları gelmedi hala iyi oynayanlar aimlabs kullanıyor hareket hızlarına hala alışamadık serverlerde surf falan açılmadı hala aim geliştirilmiyor.(adamı basitçe anladım çünkü oyun bende şu an geldi rekabetçi hiç oynamam)

Dostum sorun öyle değil CS:GO'da 15 20 şarjör mermi at silah kalkmıyordu arkadaşa kötü hissettiren şey silah çok fena kalkıyor ve mermi izleri çok kafa karıştırıyor antrenman yapamıyoruz spray kontrolümüz yok atölye mapları gelmedi hala iyi oynayanlar aimlabs kullanıyor hareket hızlarına hala alışamadık serverlerde surf falan açılmadı hala aim geliştirilmiyor.(adamı basitçe anladım çünkü oyun bende şu an geldi rekabetçi hiç oynamam)
Bunu bende belirtmişim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı