CS2 sitelerinde oynamak mantıklı mı?

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Sosyaller, CS2 de normalde kasa alıyorum fakat siteler olduğu aklıma geldi depozitsiz ya da 1, 2dolar depozitli siteler var mıdır hala tabii bedavadan her şeyi yapacağım için uğraşmam da gerekebilir. Sizce oynamaya değer mi hala?

Oynayan olsaydı eklemek isterdim :D bende aslında yeni env yaptım da site aklıma geldi de herhalde günlük ücretsiz için bile girmeye değmezmiş. O yüzden Premier de elo kasmaya devam edeceğim herhalde.
Aslında sadece deposit ücretini yatırdıktan sonra her gün günlük kasa açarak birkaç dolar kazanabilirsiniz. Fakat değer mi değmez mi orası size bağlı.

Oynayacaksan FACEIT premium alıp oradan oynadıkça skin falan alabilirsin. En son mm rezaletti şu an daha beterdir diye düşünüyorum.

Hocam ben 2yıl önce köpek gibi oynayıp supreme oldum ama şu an Nova keleş rankında gibiyim yeniden başladım ama mm dışında Premier de ya hile ya da troll var ama biraz oyuna alışmam lazım aslında oynayanı geleni olsa FACEIT de başlarım da işte...

Aslında sadece deposit ücretini yatırdıktan sonra her gün günlük kasa açarak birkaç dolar kazanabilirsiniz. Fakat değer mi değmez mi orası size bağlı.

Hocam işte o sorunun cevabı size kaldı açıkçası şu an hellcase, Key-Drop bir de bloodycasedan oynuyordum fakat bloodycase şüpheli ve vakit kaybı geldi. Ama Key-Drop hellcase sanki yüz güldürür gibi belli süre sonra.

Geri
Yukarı