CS2 skin değeri nasıl anlaşılır?

inflexible

Kilopat
Daha fazla  
Bir bıçak skinin değerini nasıl anlıyoruz? Örnek olarak aşağıda görseli verilen bıçağın tasarım kataloğu, kalıp şablonu, aşınma durumu gibi veriler var, bunları nasıl değerlendirmeliyiz? 6 adet bıçak skinim mevcut ve satacagım o yüzden ogrenmem gerek.

1709737709092.png

Steam içerisinden "sat" yapıp son zamanlardaki satış fiyatlarına bakarak güncel ortalamayı görebilirsiniz.
Bunu yaparım tabii ancak aynı bıcaktan 2 tane war birisi parıl parıl birisi mat. Bunların bir fiyat farkı olmalı diye düşüyorum yanılıyor muyum? Bu hesabı nasıl yapabilirim, fotolarını atsam bıcakların siz bakar mısınız ya da bana ogretseniz.

Steam içerisinden "sat" yapıp son zamanlardaki satış fiyatlarına bakarak güncel ortalamayı görebilirsiniz.

Hocam patern farkı falan olabiliyor bu da bıçağa değer katabiliyor, aynı karambitten 2 tane var diyelim paterni farklı diye biri 3K biri 10k falan olabiliyor.

Kanka CSGO Bıçak Skinleri - DMarket’te Satın Al, Sat ve Alışveriş Yap siteden karşılaştırabilirsin.

Başka hangi bıçaklar var kaptan bayonet dışında.

Çok teşekkür ederim.

Csfloat gibi eklentiler ile bıçakların phase kaç olduklarına bakabilirsiniz. Daha sonrasında buff gibi sitelerden phase fiyatlarına bakabilirsiniz.

Phase degerlerini oyuna girip bakıyorum infodan. Ona gore siteden aratır bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buff.163 'den aynı değerlere sahip bıçaklar kaça satılıyor referans almanı şiddetle tavsiye ederim. Fikir verecektir. Zaten steam de daha pahalıya gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı