CS2 skini satmak

Gerçekten hayatımda daha önce bu kadar dâhiyane bir plan görmemiştim. Tek merak ettiğim nokta şu: Sen şimdi kullanıcılar dışında sitenin de ayrıyeten skin alıp sattığını biliyorsun. Kullanıcılar normalde skinleri değerinin altında satıyor. Sen de şimdi diyorsun ki skinin değeri belli. Peki site enayi mi ? Neden kullanıcılar daha ucuza satıyorken senden değerinden alsınlar?

Siz satabileceğim siteyi önerin de orası düşünülür hem komisyon/zarar oranı ne kadar olabilir.

CS money, tradeitgg, skinsmonkey. Bot ile çalışan siteler.

Alsın heyecanını 5 yıldır CS oynuyorum ve pazarla ilgileniyorum bu işler böyle olmuyor.

Siz satabileceğim siteyi önerin de orası düşünülür hem komisyon/zarar oranı ne kadar olabilir.

Türkiye için para çekme özelliği bulunan bildiğim sitelerden biri ShadowPay. Anında satış için ne kadar kestiğini fotodan görebilirsin. Tabii ki başka sitelerde daha az komisyon alıyor olabilir ben sadece bildiğim siteye göre örnek verdim. 35 dolar olan skinin Steam fiyatı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_4.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 32
Çoğu sitede bize sat kısmı bulunuyor. Lakin o şekilde satarsnız her türlü zarardasınız. Yapabileceğiniz en iyi yöntem insanlara satmak olacaktır. Ayrıca kasa açarak kar elde edemezsiniz haberiniz olsun.

Hangi site güvenilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…