CS2 sticker çerçeve hatası

İşletim sistemi
Windows 10

trayawtr

Hectopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz
Ekran kartı
Sapphire RX570 4GB
Anakart
ASUS TUF B450-PLUS GAMING
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
CS2 de silah kaplamalarının üstüne yapıştırılan stickerlarda çerçeveleri hem oyun içinde hem de envanterde inceleme kısmında gözüküyor bir çözüm bulamadım.

Oyunun dosyalarını doğruladım, sil yükle yaptım. Çözünürlük değiştirdim ayarlarla fazlasıyla oynadım ancak bir çözüme ulaşamadım.

32.PNG
31.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen oyunda resimlerin boyutunda bir sorun var.
Buna benzer sorunları farklı uygulamalarda daha önce yaşamıştım. Resim çerçeveden büyük olduğunda çerçevenin çevresinde iz bırakabiliyor.

Muhtemelen oyunda resimlerin boyutunda bir sorun var.
Buna benzer sorunları farklı uygulamalarda daha önce yaşamıştım. Resim çerçeveden büyük olduğunda çerçevenin çevresinde iz bırakabiliyor.
hocam farklı bir bilgisayarda aynı skin ile oynuyorum bir sorun olmuyor aynı monitör kasa farklı bir tek. Biri iş biri evdeki oyun bilgisayarım aynı hesap aynı envanter iş bilgisayırımın özellikleri düşük ancak hatanın kaynağını bulamıyorum.

Çözümü şuan yokmuş.
Sorun AMD kaynaklı ve Reddit'e bu sorunu yaşayan AMD kullanıcılarını bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözümü şuan yokmuş.
Sorun AMD kaynaklı ve Reddit'e bu sorunu yaşayan AMD kullanıcılarını bulabilirsin.

hocam araştırma için teşekkürler bu kaynaklara ulaştım ancak aradığım bir çözüm zamanında cs2ilk zamanları hz bugu vardı ve oyunda çözümü yok derken kullanıcılar bir çözüm bulmuştu ben çözüm araştırması arıyorum. Yardım ve araştırmaların için teşekkürler. 🙌

Geri
Yukarı