CS2 takas yaparken ıtem başka hesaba gitti

Seha Avunduk

Hectopat
Daha fazla  
Biz CS2'de arkadaşla arada bir birbirimize itemleri verip keyfine trade yapıyoruz. Bugün de arkadaşım bıçağını bana atmış ama bana bildirim bile gelmeden takas reddedildi yazısıyla takas istekleri geçmişime düştü. Daha sonra arkadaş kendi envanterine baktığında bıçağı göremedi. Arkadaşım takas geçmişine baktığında ise benimle aynı isimde 0 level bir Steam hesabına gittiğini gördük. Bunun sebebi nedir sizce?

Biz CS2'de arkadaşla arada bir birbirimize itemleri verip keyfine trade yapıyoruz. Bugün de arkadaşım bıçağını bana atmış ama bana bildirim bile gelmeden takas reddedildi yazısıyla takas istekleri geçmişime düştü. Daha sonra arkadaş kendi envanterine baktığında bıçağı göremedi. Arkadaşım takas geçmişine baktığında ise benimle aynı isimde 0 level bir Steam hesabına gittiğini gördük. Bunun sebebi nedir sizce?
Bota göndermiş. Geçmiş olsun. Reportlayın.

Steam dolandırıcı botlarin azizliğine ugramişiniz. Bir şekilde takas atan kişinin ismini ve pp'sini alip onun gibi size trade geliyor. Siz kabul ettiğinizde asıl gitmesi gereken kişiye değil dolandırıcı steam hesabina itemi vermiş oluyorsunuz. Steam destek'e durumu bildirin. Ugraştirir biraz ama itemini kurtarma şansınız var. Bu yöntemi nasil yapiyorlar bilmiyorum ama dikkat edilmesi gerek.

Steam dolandırıcı botlarin azizliğine ugramişiniz. Bir şekilde takas atan kişinin ismini ve pp'sini alip onun gibi size trade geliyor. Siz kabul ettiğinizde asıl gitmesi gereken kişiye değil dolandırıcı steam hesabina itemi vermiş oluyorsunuz. Steam destek'e durumu bildirin. Ugraştirir biraz ama itemini kurtarma şansınız var. Bu yöntemi nasil yapiyorlar bilmiyorum ama dikkat edilmesi gerek.
Başka bir hesap olma imkanı yok, arkadaşımda aynı isimde tek hesap vardı ve atmadan önce de kontrol etti. Takası attıktan sonra zaten benim hesabımda da gelen takas isteklerinde gözüktü fakat reddedildi yazıyordu. Nasıl oldu gerçekten anlamadık.

Bota göndermiş. Geçmiş olsun. Reportlayın.
Çok teşekkürler. Bota gönderme ihtimali yok aslına diğer arkadaşa da yazdım, bana gelen takas isteğini görmeme rağmen item başka hesaba gitti.

Başka bir hesap olma imkanı yok, arkadaşımda aynı isimde tek hesap vardı ve atmadan önce de kontrol etti. Takası attıktan sonra zaten benim hesabımda da gelen takas isteklerinde gözüktü fakat reddedildi yazıyordu. Nasıl oldu gerçekten anlamadık.

Çok teşekkürler. Bota gönderme ihtimali yok aslına diğer arkadaşa da yazdım, bana gelen takas isteğini görmeme rağmen item başka hesaba gitti.
Arkadaşın sana gönderiyor zaten ama AAPI Key’ini bilen botlar otomatik o teklifi reddedip sizin profilinizle yenisini gönderiyor böylece siz anlamadan çalıyor. Keşke level ve Steam yılını kontrol etseymiş arkadaş, bir bardak su içsin.

Hocam çok basit sen itemi arkadaşın doğru kişiye atti. Ama bot bunu keşfetti ve arkadaşının ismini ve pp'sini aldi. Bir şekilde sana gelen takas isteğinin aynisi onada gitti ve senden önce kabul etti. ( bunu nasil yaptiklarini bilmiyorum bu bayadir olan bir steam açığı ) Senden önce kabul ettiği için otomatikman sendeki istek red edildi olarak gözüktü. Steam desteğe yazın yardım isteyin.

Steam dolandırıcı botlarin azizliğine ugramişiniz. Bir şekilde takas atan kişinin ismini ve Pp'sini alip onun gibi size trade geliyor. Siz kabul ettiğinizde asıl gitmesi gereken kişiye değil dolandırıcı Steam hesabina itemi vermiş oluyorsunuz. Steam Destek'e durumu bildirin. Ugraştirir biraz ama itemini kurtarma şansınız var. Bu yöntemi nasıl yapiyorlar bilmiyorum ama dikkat edilmesi gerek.

Aynı şeyi az önce ben yaşadım şikayette bulundum acaba geri alma şansım var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı