CS2 Talon knife Crimson web Field Tested alınır mı?

Skin olarak Doppler, bıçak olarak Talon.
Talon bıçaklar piyasada azalmaya başladı, iyi olanlar çekiliyor, Kelebek Steam de bile bitti, Talon da tükenme yolunda ilerliyor, çünkü Karambit in tek alternatifi.

Skin olarak doppler, bıçak olarak Talon.
Talon bıçaklar piyasada azalmaya başladı, iyi olanlar çekiliyor, kelebek Steam de bile bitti, Talon da tükenme yolunda ilerliyor, çünkü karambit in tek alternatifi.

Talon daha da değer kazanabilir yani? Peki field tested olması Talon'un değerini öldürmez mi?

Talon daha da değer kazanabilir yani ?
Hocam tabiki kazanabilir ve kazanacaktır da. Huntsman da değer kazanacak. Crimson Web bıçaklar özellikle FN olanlar karaborsa da işlem görüyor. Doppler bıçaklara gelince, bence Phase konusu çok önemli, mutlaka iyi bir Phase gerekiyor.

Hocam tabiki kazanabilir ve kazanacaktır da. Huntsman da değer kazanacak. Crimson Web bıçaklar özellikle FN olanlar karaborsa da işlem görüyor. Doppler bıçaklara gelince, bence Phase konusu çok önemli, mutlaka iyi bir Phase gerekiyor.
Yani huntsman doppler Phase 3, Talon crimson web Field tested dan daha çok değer kazanabilir mi onu soruyorum. Özellikle Cs2 de huntsman ler çok tutulacak gibi.

Yani huntsman doppler Phase 3, Talon crimson web Field tested dan daha çok değer kazanabilir mi onu soruyorum
Hocam yatırım tavsiyesinde bulunamıyorum maalesef 😂 valla biz arkadaşlarla bir şeyler almaya çalıştık Talon tercih ettik. Phase 4 veya Phase 2 almaya çalışın bence Huntsman alacaksanız. Ama şu bir gerçek Doppler bıçakların hepsi CS2 de güzel görünecek.

Hocam yatırım tavsiyesinde bulunamıyorum maalesef 😂 vallahi biz arkadaşlarla bir şeyler almaya çalıştık Talon tercih ettik. Phase 4 veya Phase 2 almaya çalışın bence Huntsman alacaksanız. Ama şu bir gerçek Doppler bıçakların hepsi CS2 de güzel görünecek.

Hocam yatırım tavsiyesi olarak değil. Yukarıda zaten arkadaş yazdı rahat olun da. Talon da alabilirim ama field tested olması geri adım attırıyor.

Bu aslında çok karışık bir soru, birisi skinden dolayı çok değerli diğeri modeli yüzünden çok değerli. İkisinin de fiyatı artar bence. Bu noktada hangisi gözünüze güzel görünürse onu almanız bence en mantıklısı.

FT olmasının avantajı şu olur, elden çıkarırken çok beklemezsin. Float değeri güzelse çok düşünme derim.
Float ortalama değerde.

Bu aslında çok karışık bir soru, birisi skinden dolayı çok değerli diğeri modeli yüzünden çok değerli. İkisinin de fiyatı artar bence. Bu noktada hangisi gözünüze güzel görünürse onu almanız bence en mantıklısı.
Ama yinede kafam karışık aldığımın dışındaki fiyatı çok yükselirse üzülürüm.

FT olmasının avantajı şu olur, elden çıkarırken çok beklemezsin. Float değeri güzelse çok düşünme derim.
Hocam talonu çekiyorum o zaman.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı