Çözüldü CS2 tamamen çıkınca CS:GO Steam'den kalkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet kalkacak. CS2, CS:GO'dan bağımsız bir oyun değil zaten. Sadece bir güncelleme kendisi.
Artık CS:GO bile düşük sistemli bir oyun değil, sistem özellikleri 2013 yılındaki versiyonuna göre yapılmış diye biliyorum. Bu konudan bağımsız asıl konuya dönersek de yanıt: Evet, kalkar.

CS2 yeni bir IP veya yeni bir oyun değil. CS:GO'nun üstüne eklemeler ve yenilemeler yapan, geliştirilmiş bir eklenti. Bu eklenti geldiğinde de CS:GO'ya destek vermek gibi bir zahmete girmezler.
Benim için de CS2 daha iyi. Eskimiş ve yenilenmeye ihtiyacı olan bu seriye gerekli adım CS2 ile atıldı.

"Sistemim kötü" veya "düşük" diyenler içinse üzgünüm; Valve sizin sisteminizi önemsemediği gibi diğer fikirleri de önemsemiyor. Optimizasyonu kötü olması normal çünkü bu bir 'beta' oyunu, oyun ilk çıktıktan sonra bile belli sıkıntıları olabilecektir. Ama Valve muhtemelen güncellemeler ile oyunu bir süre sonra adam edip mükemmel hâle getirecektir.

Optimizasyonu şu an kötü bence.

Kanka az bekle oyun betada çıktığı zaman optimizasyon kötüyse laf atarsınız. Ayrıca CS:GO'nun temeli alınıp makyaj yapılmış bir oyun.

Artık CS:GO bile düşük sistemli bir oyun değil, sistem özellikleri 2013 yılındaki versiyonuna göre yapılmış diye biliyorum. Bu konudan bağımsız asıl konuya dönersek de yanıt: Evet, kalkar.

CS2 yeni bir IP veya yeni bir oyun değil. CS:GO'nun üstüne eklemeler ve yenilemeler yapan, geliştirilmiş bir eklenti. Bu eklenti geldiğinde de CS:GO'ya destek vermek gibi bir zahmete girmezler.
Benim için de CS2 daha iyi. Eskimiş ve yenilenmeye ihtiyacı olan bu seriye gerekli adım CS2 ile atıldı.

"Sistemim kötü" veya "düşük" diyenler içinse üzgünüm; Valve sizin sisteminizi önemsemediği gibi diğer fikirleri de önemsemiyor. Optimizasyonu kötü olması normal çünkü bu bir 'beta' oyunu, oyun ilk çıktıktan sonra bile belli sıkıntıları olabilecektir. Ama Valve muhtemelen güncellemeler ile oyunu bir süre sonra adam edip mükemmel hâle getirecektir.

Yazarken dediğimi yazmışsınız hocam :)

Kaç yıldır beklenen bir oyun için kötü.

Ne diyosun kanka CS:GO hala seviliyor neyini beğenmedin? O bekleme olayı GTA için var CS2 için değil. Ayrıca oyunu açıp deneyimlediğini sanmıyorum.

Ayrıca ne zaman operasyon gelecek ve ilk operasyonda parçalanmış kasası rare Drop'a girecek mi?

Ne diyosun kanka CS:GO hala seviliyor neyini beğenmedin? O bekleme olayı GTA için var CS2 için değil. Ayrıca oyunu açıp deneyimlediğini sanmıyorum.

Ayrıca ne zaman operasyon gelecek ve ilk operasyonda parçalanmış kasası rare Drop'a girecek mi?

En büyük hayal kırıklığı Outlast Trials'di bence. Bir sorum daha olacaktı CS 2 Source 2 mi?

Kanka az bekle oyun betada çıktığı zaman optimizasyon kötüyse laf atarsınız. Ayrıca CS:GO'nun temeli alınıp makyaj yapılmış bir oyun.

Yazarken dediğimi yazmışsınız hocam :)

Hocam insanlara anlatmaya çalışmaktan ruhum daraldı 😀. "beta" kavramını bilmeyen insanlar tutarsız eleştiri yapıp eskiyi savunuyor ve eskinin iyi olduğundan bahsediyor.
Hayır, eski iyi falan değil. Çoğu şeyde yeniler eskiyi tokatlayıp geçiyor. Bu CS için de geçerli. Hiçbir CS oyunu teknik anlamda ve objektif olarak CS2 kadar iyi olamayacak, bu bir gerçek. Şu anlık eleştiriniz lüzumsuz ve oyun "beta" sürecinde olduğu için ne kadar eleştirirseniz eleştirin bir anlamı olmayacak.
Oyun çıktıktan sonra oynayın ve deneyimleyin, iyice cilalandıktan sonra bakalım aynı tutarsız eleştirileri görebilecek miyiz?

Kaç yıldır beklenen bir oyun için kötü.

CS2 belki de en fazla yılbaşından beri veya bu yaz ayından beri bekleniyor hocam. Dediğiniz şey GTA 6.

En büyük hayal kırıklığı Outlast Trials'di bence. Bir sorum daha olacaktı CS 2 Source 2 mi?

Evet. Source2 ile geliştiriliyor. Ve bu sayede de bir sürü problemin de kalkacağını düşünüyorum. Artık "abi yemin ederim aimim adamın kafasındaydı, daha önce vurdum" gibi temel problemler de dahil bu konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı