CS2 tuş ataması

Meloncuk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba CS2 betaya açıldığı direkt indirdim oyun içi ayarlardan bir ayarı değiştirirken yanlışlıkla sol Click'i konsola atadım ve öyle kaldı. Oyunu baştan sildim yükledim düzelmedi şu anda basınca konsol açılmıyor fakat sol Click de çalışmıyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum benimde şimdi başıma geldi ne konsolu çalıştırabiliyorum nede sol click çalışıyor. Konsolun nasıl çalıştığını bilen varsa yardımcı olabilir mi. Oyun dosyalarından yaptığım değişiklikler cs2ye etki etmiyor.

Aynı durum benimde şimdi başıma geldi ne konsolu çalıştırabiliyorum nede sol click çalışıyor. Konsolun nasıl çalıştığını bilen varsa yardımcı olabilir mi. Oyun dosyalarından yaptığım değişiklikler cs2ye etki etmiyor.
Konsol tuşunu tekrar ata ayarlardan. Ardından konsola "bind mouse1 +attack" yaz.

Aynı durum benim de şimdi başıma geldi ne konsolu çalıştırabiliyorum ne de sol Click çalışıyor. Konsolun nasıl çalıştığını bilen varsa yardımcı olabilir mi? Oyun dosyalarından yaptığım değişiklikler CS2ye etki etmiyor.

Geliştirici konsolu açmak için bilgisayarın klavye dilini ingilizceye almanız gerekiyor.

Sorun şurada ki ben zaten ayarlara ulaşamadığım için herhangi bir şey yapamıyorum. Mouse1 kullanım dışı, konsol açma/kapama tuşu olarak istem dışı bir şekilde mouse1e tıkladım o yüzden hiç bir işlem yapamıyorum. Klavyenin TR/ENG olması bir önem teşkil etmiyor kısaca.

Konsol tuşunu tekrar ata ayarlardan. Ardından konsola "bind mouse1 +attack" yaz.

Bende aynı sorunu yaşadım biraz araştırdım ben sorunumu şöyle çözdüm:

Önce Steam kurulu olduğu dosyaya giriyorsun orada userdata diye bir dosya var o dosyada zaten tek klasör var oraya girdiğinde 730 sayılı dosyanın içindeki her şeyi sildim sonrasında oyunum reset yemiş gibi oldu sorunumda çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı