CS2. Vpk hatası

İşletim sistemi
Windows 11

onurgunes

Hectopat
RAM
16 GB 3200 MHZ
Ekran kartı
GTX 1660
Anakart
MSI A320M-A PRO
İşlemci
AMD RYZEN 5 3600
Denemediğim derman yapmadığım şey kalmadı, bilgisayarı formatladım yetmedi, oyunu sildim tekrar kurdum yetmedi. 2-3 maçta bir oyunum çöküyordu ve tekrar girmeye çalıştığımda oyun yükleniyor ve %0 olarak takılı kalıyordu. Şimdi hiç giremiyorum, aynı konuyu açan arkadaşların çözümlerini de denedim yine olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-25 153948.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-25 153948.png
    326,8 KB · Görüntüleme: 14
Denemediğim derman yapmadığım şey kalmadı, bilgisayarı formatladım yetmedi, oyunu sildim tekrar kurdum yetmedi. 2-3 maçta bir oyunum çöküyordu ve tekrar girmeye çalıştığımda oyun yükleniyor ve %0 olarak takılı kalıyordu. Şimdi hiç giremiyorum, aynı konuyu açan arkadaşların çözümlerini de denedim yine olmadı.

Gösterilen dosya konumuna gidip dosyayı manuel olarak silip daha sonrasında oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı dener misin? Gerçi formatladığınızı söylemişsiniz, gözümden kaçmış. Oyun SSD'ye mi kurulu?

Şimdi baktım açıkmış, kapatıp tekrar girdim yine aynı hatayı verdi. Şuan tekrar açık.

Anladım, bellekleri test etmiş miydiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı