CS2 vs Valorant

the_darkeness

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda her ikisini de oynuyorum. İlk öncelikle Valorant'a geleyim. Daha yeni 20 level oldum 30 kil aldığım maçlarda oldu 10 kil aldığım maçlarda bela attığım maçlarda oldu ama dereceliye girince nedense elim falan titriyor çözemedim yani kendimi rekabetçide dışlanmış istenmeyen kişiymiş gibi düşünüyorum. Mesela dün ilk defa gündüz attım arkadaşla (o gümüş eloda) ben 3. oldum 12 kill ile ama kaybettik ne yazık ki. Sonra akşam bir daha attık bir Ark daha vardı bronzdu ben sonuncu oldum 5 kill ile. CS2'ye gelecek olursak da ben bilgisayarımı yeni aldım internet kafede arklarla bir arada oynuyorduk (tabii o zamanlar CS:GO idi) fena oynamıyordum aslında arkadaşlarımı falan da geçiyordum hep. Şimdi ise 2023'ten beri oynayan arkadaş var onunla giriyorum (seçkinim var) benim levelimde adam gelirse karşı takıma bir şeyler yapabiliyorum 2 ya da 3. oluyorum ama yıllardan beri oynayan bir eleman gelse Mouse'ımı bile çeviremiyorum. Acaba hangisinde gelişmek daha kolay olur sizce benim için?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı