CS2 yeni satın alma menüsü nasıl?

Eki Görüntüle 1810674

Artık yeni satın alma menüsünde satın aldığımız bir eşyayı iade edebileceğiz.

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?

Yorumlarda coğu kişi kotu olmuş demis arkadaşlar adamlar kaybettiği kitleyi almak istiyorlar bence alacaklarda emın olun cunku yenı bır oyun motoru kullanıyorlar ve Source 2 gayet beklentinin üzerinde olacak ona bakılırsa ascent bir revi Dust 2 ozentisi yanı bence guzel olmuş CS kıtleyi korumaya calışıyor ve bence herkes oyunu denedğinde volaya çöp diyecekler cunku vurus hıssıyati tikrate meselesi kaldırmışlar guzel bence dört gözle bekliyorum guncelemeyi.

Böyle bir şey yapılamıyor zaten. Sadece kendi aldığın eşyaları iade edebiliyorsun.

Eski yuvarlak arayüz çok daha iyiydi. İade tabi ki daha güzel ancak gerçekliği azaltıyor.

Hayır, Valorant'ta silahı sadece aldığınız raunt iade edebilirsiniz. Yüksek ihtimal bunda da aynısını yaparlar.

Öyle saçmalık olmaz, Valorant'ta da öyle bir sistem yok. Yerden aldığın eşyayı satamazsın, yanlışlıkla aldığın bir silahı iade edebiliyorsun sadece.

Öyle değil. Satın alma süresi içerisinde kendi satın aldığın bir silahı iade edebiliyorsun.
Tamam, o zaman. Eger sadece o rauntta aldigim silahi iade edebiliyorsak iyi. Eski faremde sorunluydu bazen cift tiklama yapiyordu, o yüzden yanlis silahi satin aliyordum. Bunun gibi seylerin önüne gecmis olur.
Baska bir oyunda dedigim sekilde bir sistem vardi, buldugun silahi sonraki maç iade edebiliyordun. Bunda da aynisi olacak zannetmistim.

Valorantı andırıyor diye beğenmemek nedir ya? Valorant tamamen oyun olarak CS'yi andırıyor ona bakarsak. Böyle şeyler iki oyun için de geliştirme ve fikir açısından yararlı ve güzel şeylerdir. Görürsünüz CS2'deki bazı beğenilen özellikler de valoranta getirilecektir. Yuvarlak arayüz bence de daha iyiydi ama istediğimiz silahı yerleştirme ve iki m4'ü aynı anda kullanabilme açısından böylesi daha rahat olduğu için böyle yapmışlardır.

Bence özenti vs. konusu her konuda olmasa da çoğu konuda çok boş. Bir şey memnun ediyorsa ve kullanma iznin varsa kullanabilirsin. Daha memnun eden bir şey varsa sen neden farklı bir şey kullanıyorsun? Yeni bir şey yapmaya vs. çalışabilirsin ama başka seçenek yoksa veya bu pek memnun edecek bir seçenek değilse düzgün olanını kullanırsın.
Valorant'ın satın alma ekranına benziyorsa ne olacak? Neden bu oyunların kitleleri birbirine benzedikleri yönlere karşı bu kadar boş yapıyor ve illa herkese birini diğerine üstün göstermeye çalışıyor?
Bırakın benzedikleri yönde benzesinler. Aynı şey kimine göre iyiyse kimine göre kötü de olabilir.
(Bunu sadece sizin konumuza değil, genele yazdım çünkü bu konuda çok fazla boş tartışma oluyor ve iki taraf birbirini gömmek için (hiç deneyimi olmadan) gerçek olmayan yalanlar bile uyduruyor)

Eki Görüntüle 1810674

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?

Daha betada şu an şablonu Riot'tan almışlar sonra hallederiz gibi böyle yapmışlar geri düzeltirler umarım inşallah yoksa bu ne.

Hayir, Valorant'la alakasi yok, zaten ben o oyunu hiç oynamadim.
Iade etme secenegi geldi mi, herkes yerde bulabilecegi en pahali silahi alip, sonraki maçta onu iade edip, hep AWP oynamaya başlacak.
Sadece silahı siz aldıysanız ve ateş etmediyseniz iade edebiliyorsunuz.

Sırf buy-menu valoranttan esinlendi diye laf atanlar valorant'ın temel tüm oyun mekaniklerini ilk olarak Counter strike serisinin attığını unutuyor sanırım.

Valorant'ın cs'den bir şey çalınca pek ses çıkmaması fakat CS'de böyle buy-menu gibi küçük bir şeyin bile benzemesi sonucunda 5-6 forumda(steam de dahil) olay olması komik.

Ayrıca yuvarlak menüyü daha çok sevdiğimi belirteyim.

Eki Görüntüle 1810674

Kanka valorantin o kadar çaldığı şeyden sonra buna mı takıldın 😀

Csgo'nun satın alma menüsü zaten halihazırda güzel ve güncel duruyordu. Bence gerek yokmuş olmasa da olur. Bakın biz güncelleme yaptık oyunu değiştirdik demek için yapmışlar gibi.

Geri
Yukarı