CS2 yeni satın alma menüsü nasıl?

İade özelliği gayet güzel. Arayüz de mükemmel olmuş, gayet basit. Önceki sırf görsel olarak hoş gözüküyor diye beğenildi ancak kullanışsızdı. Yok pistole gir P250 mi alacan bu mouseu oraya getir, falan filan, cart curt... Saçmalık. Burada her şey yerli yerinde. Ben okeyim bu arayüze beğenmeyenler Balo(n)ranta gidebilir.

Gerçekten CS2 gibi bir markanın Valorant gibi bir oyundan böyle bir şey esinlenmesi hiç doğru değil ancak yinede iade olayı fena değil.

İade özelliği gayet güzel. Arayüz de mükemmel olmuş, gayet basit. Önceki sırf görsel olarak hoş gözüküyor diye beğenildi ancak kullanışsızdı. Yok pistole gir P250 mi alacan bu mouseu oraya getir, falan filan, cart curt... Saçmalık. Burada her şey yerli yerinde. Ben okeyim bu arayüze beğenmeyenler Balo(n)ranta gidebilir.
Asıl Valorant'tan esinlenildiği için beğenmedik. Yoksa yeniliklere açığız. CS2 gibi bir devin Valorant gibi bir oyundan esinlenmesi yanlış. Tabii Valorant'ta CS'den esinlenerek Karaborsa setini getirmişti.

Eki Görüntüle 1810674

Artık yeni satın alma menüsünde satın aldığımız bir eşyayı iade edebileceğiz.

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?

Görüntü olarak o kadar iyi değil ancak iade olayının özentiliği yok. Evet bu olay önce Valorant'ta vardı ancak böyle bir özellik CS tarzı oyunların hepsi için gerekli. Çok kez yanlışlıkla almak istemediğim silahlar aldım. Veya aldıktan sonra keşke şunu alsaydım diye de çok kez söyledim. İnsanız hata yaparız da neden böyle bir özellik ile hatamızı telafi etmeyelim?

Eki Görüntüle 1810674

Artık yeni satın alma menüsünde satın aldığımız bir eşyayı iade edebileceğiz.

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?

Gelmesi gereken bir şeydi ama menü bu kadar benzer olmamalıydı.

Yenilik güzeldir ama bu arayüz biraz çalınmış gibi duruyor. O değil de Tehlikeli Bölge modu da kalkarsa biraz daha güzel olacak gibi.

Geri
Yukarı