CS2 yeni satın alma menüsü nasıl?

Arayüz Valorant'tan alınmış diyen arkadaşlar danger zone modu 2018'de Valorant'tan çok önce çıktı ve oradaki tabletteki satın alma menüsüde bu şekildeydi. Biraz düşünün Valorant mu CS'den çalmış? CS mi Valorant'dan çalmış?

Herkes valoranttan çalıntı demiş ama valorantın menüsü zaten cs den çalıntı cs nin eski oyunlarıda böyle kutulu tasarıma sahipti. Csgo konsolada çıkacağı için yuvarlak bir tasarım yapıldı ancak csgo konsolda tutmadı. Yani zaten yuvarlak tasarım çoktan kaldırılmalıydı ki zaten danger zonede de kutulu tasarım getirildi.

Eki Görüntüle 1810674

Artık yeni satın alma menüsünde satın aldığımız bir eşyayı iade edebileceğiz.

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?
Hocam makinalı tüfekler nerde?

Eki Görüntüle 1810674

Artık yeni satın alma menüsünde satın aldığımız bir eşyayı iade edebileceğiz.

Bence çok kötü olmuş, açık açık Valorant'tan çalmışlar. Ben CS:GO gibi bir oyundan böyle bir özentilik beklemezdim, iade etme olayınıda sevmedim. Sizin görüşleriniz neler? Sizin hoşunuza gitti mi?
FPS oyunlarının atası CS zaten yani oynadığın her oyun ondan özendi bırak oda alsın

Arkadaşlar mevzu Valorant çaldı o çaldı bu çaldı değil. Benim derdim bence CS:GO her ne kadar baştan sona değişecek olsa da CS'nin kendine has şeyleri tutması iyi olurdu. Nasıl anlatsam bilemedim, yani sizi bilmem ama ben AWP yerine OTO alan arkadaşımla maç boyu dalga geçmeyi seviyorum, yani bence bu bile CS de ayrı bir espri yaratıyordu bize,. Tekerlek menü bence çok güzeldi, 4-3 yapacağım diye 5-3 yapıp pompalı alıp raunt boyu onunla oynamak zorunda kalmam, bilemiyorum yani nası desem, bu tür ufak şeylerle bile eğlenip maytap geçmeyi özleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı