CS2 yüksek DPI ban yedirtiyor

Raman48

Picopat
Daha fazla  
CS2'de ısınmada faremin DPI'ını en yükseğe çekip negev alıp mouseı aşırı hızlı döndürüp negevle tarıyordum. Bir baktım roundun başından oyunum çöktü ve geri giremiyordum. Ne oldu acaba? Dedim ve sonra bilgisayarı yeniden başlatmak çözer diye düşünüp yeniden başlatıp hesaba geri girince oyun yasağı yediğimi fark ettim. SS almadım, o yüzden koyamayacağım. Dikkatli olun diye paylaşıyorum. Şimdilik sadece Valve'ın sistemini düzeltmesini bekliyorum.

Şimdi biraz daha araştırma yaptım ve evet, yaşayan ilk kişi sizler değilmişsiniz. Live VAC ile alakalı bir bug gibi duruyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS2'de ısınmada faremin DPI'ını en yükseğe çekip negev alıp mouseı aşırı hızlı döndürüp negevle tarıyordum. Bir baktım roundun başından oyunum çöktü ve geri giremiyordum. Ne oldu acaba? Dedim ve sonra bilgisayarı yeniden başlatmak çözer diye düşünüp yeniden başlatıp hesaba geri girince oyun yasağı yediğimi fark ettim. SS almadım, o yüzden koyamayacağım. Dikkatli olun diye paylaşıyorum. Şimdilik sadece Valve'ın sistemini düzeltmesini bekliyorum.

Yazdınızmı hocam Steam desteğe?

Peki ya haksız yere ban yediyseniz negev ile son hız mouse döndürme amacınız nedir? Sizin oyunda yaptığınız her şeyi GOTV izliyor. CS:GO'da bile ölüm maçlarında - basit eğlencede son hız döndürüp düşmanlara mermi isabet ettirdiğinizde oyun VAC hatası verip oyundan atıyordu. Tabii ki kalıcı olmuyordu, oyundan çıkıp geri girdiğinizde düzeliyordu. Haksız yere ban yediyseniz banınızı kaldırırlar, Steam desteğe yazın dediğim gibi.

Hocam eğer yalan söylemiyorsanız en kısa süre içinde kaldırılacaktır. Zaten oyunun çıkışıyla bu tarz nedenlerden ban yiyen çok kişi var. Mesela bir komut ile 180 derece arkanızı dönebiliyordunuz ve bu kod ban yemenize sebep oluyordu.

Ban sebebinde şöyle bir yazı var hocam bu hileden yediğim anlamına mı geliyor?
"Hesabınızın hareketleri doğrultusunda kullanıcılar tarafından bazı raporlar oluşturuldu. Ardından Overwatch araştırmacıları bu oyun videolarının raporlarını görüntüledi ve görüş, hedef alma veya başka bir adil olmayan avantaj sağlayan harici bir yazılım kullanıldığına ve kalıcı bir yasağın gerekli olduğuna şüphesiz bir biçimde kanaat getirdi.

Steam Destek, Overwatch yasağınızı kaldıramaz. Bu yasağın sebebi hesabınızın çalınması veya paylaşılmasının sonucu olsa dahi. Hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. Steam Destek, hiçbir zaman yasağın sebebini veya bu sebebin zamanını söylemez.

Hile kaynaklı yasaklar kalıcıdır. Oyun içi eşyalarınız kilitlenecek ve envanterinizden oynatılamayacaktır.

Eğer kalıcı bir yasağınız varsa ve oyunu çevrimiçi olarak tekrar oynamak istiyorsanız, oyunu yasaksız bir hesapta tekrar satın aldığınıza emin olunuz." yoksa DPI'ı spinbot olarak algılamasını mı açıklamış?

Yeni konular

Geri
Yukarı