CS2'de "bazı oyun dosyaların geçersiz imza ya da imzasız olduğu tespit edildi" VAC hatası

İşletim sistemi
Windows 10

TheEray

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 gb 3200mhz
Ekran kartı
gtx 1650
İşlemci
i7 9300U
PC'yi yanlışıla Windows 11 yapmıştım ve format attım, Windows 10'a geri döndüm. Dönerken CS'yi tekrar yüklemek istemedim ve harici diskime attım. Formattan sonra kendi diskime oyunu attığımda bu hatayla karşılaştım ve yaklaşık 1 aydır böyle. Oyunu harici diske taşıyınca çalışıyor ama disk o kadar yavaş ki oyunu açmam 5 dakika en az, haritayı yüklemek de cabası. Forumlarda gördüğüm bütün çözümleri denedim ama nafile. Steam destek de yardımcı olamadı. En son oyunu flash diske yedekledim, daha sonra Steam apps klasöründen CS'yi silerken klasör adının Counter-Strike - global offensive olduğunu gördüm ama yedeklediğim klasörde Counter-Strike 2 yazıyor, sorun bundan dolayı olabilir mi ve nasıl çözebilirim? Teşekkürler, şimdiden iyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1.023,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bu sorun birden bire başladı. Yaklaşık bir kaç aydır Steam'i yönetici olarak çalıştırmadığım zaman oyuna girdiğimde bu hatayı alıyorum. Steam'i yönetici çalıştırıp dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı