CS2'de çok fazla hile geliyor

Xen20173

Picopat
Daha fazla  
Bugün 10 maç attım hepsinde hile geldi, hesaplarına bakıyorum adamların profilleri gizli sonra çevrimdışı. Reportluyorum, ban yediği de yok.

Bugün 10 maç attım hepsinde hile geldi, hesaplarına bakıyorum adamların profilleri gizli sonra çevrimdışı. Reportluyorum, ban yediği de yok.
Hocam seçkin değilseniz çok normal.
Her eloda oynadım -özellikle düşük elo olarak tarif edilen 5000-7000 elo civarında- ama daha hiç hileye denk gelmedim.
Özellikle de 20.000 elo civarında oynayan çok arkadaşım var ve hepsinde de hileyle karşılaştıkları yok.

Her eloda oynadım -özellikle düşük elo olarak tarif edilen 5000-7000 elo civarında- ama daha hiç hileye denk gelmedim.
Özellikle de 20.000 elo civarında oynayan çok arkadaşım var ve hepsinde de hileyle karşılaştıkları yok.

Seçkin var ama ona rağmen geliyor hile.

Hocam seçkinle de alakası yok vac sistemi rezalet durumda.

Son zamanlarda fazlasıyla çoğaldılar ve valve sağ olsun banlamadığı için de sayıları azalmıyor.
5 maç yoldaş attım ben hariç 15 kişi arasından en az 12-13 tanesi hileydi ve kesin bir şekilde.
Kısacası kimin takımına daha iyi bir hileli kişi gelirse o kazanıyor. Major bitimi umarım önüne geçerler artık bunların.

Faceit kullanın. Valve şuan takmıyor. Youtube'da kanal açmış paylaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı