CS2'de CS:GO silah kasası düştü

Zorunluluk yoksa satmayın hocam, değerleniyor.

Zorunluluk yok hocam. Alacağım oyun vesaire yok yani. Tavsiye amaçlı sorayım dedim. Hani üstüne 300-500TL koyupta bıçak veya skin almak mantıklı mı diye sorayım dedim. Herhalde bu daha çok prim yapar. Yıllar geçtikçe sayısı azalacağı için.

Aynen %10 kesinti ile 2500'e satılır. Ben kasa fiyatı 2300TL sandım da 2800'müş. Yani senin bileceğin iş mesela benim de envanterimde 2500TL'lik kasa vardı hepsini sattım gittim CoD MW3 aldım. Mesela sen bıçak almak istiyorsan ve yatırım amaçlı görüyorsan öyle yap ama ben oyun almayı tercih etmiştim.

Hocam kenarda 1K birikmişim var onu da yatırıp bıçak alabilirim ama gereksiz mi olur bilemiyorum. 6 yıllık CS oyuncusum eskisi kadar sık oynamıyorum. Haftadan haftaya drop düşürmek için giriyorum o yüzden bilmedim elimdeki parayı yatırıp bıçak almak ne kadar mantıklı? Biraz zaman geçince elimdeki bıçağın fiyatı artarda sonra %10 kesinti ile satabilir miyim? Mantıklı bir hamle mi olur? Yoksa hiç uğraşmayayım kasa dursun mu öylece?

Son düzenleme:
Arkadaş da yanlış hesaplamış ama sattığınız zaman tam 2800 almıyorsunuz kesinti oluyor.

Doğru, onu unutmuşum hocam. Şimdi baktım 2500TL alıyorum 2800'lü bir fiyata satarsam.

Çarşamba günleri droplar yenilendiği için iki el gireyim de drop alayım dedim gece gece. İyi ki girmişim, CS:GO silah kasası düştü. Değeri 2.300TL. Pazar sisteminden vesaire anlamam. O yüzden size danışayım dedim. Kasayı satıp skin veya bıçak mı alsam yoksa kasa elimde dursun mu? Benim bildiğime göre bu kadar fiyatı yüksek bir kasaysa, sayısı az demek. O yüzden elimde tuttukça daha da değerlenecek diye biliyorum. Sizce ne yapayım? İlk defa pahalı bir şeyim oldu :D

Eki Görüntüle 1991713

Bir sonraki hafta bana da düşse keşke cidden istek listemi temizlemem lazım. Bir daha almam zor gibi listemdeki oyunları.

@Zbyrtmr satıp oyunlar almanızı tavsiye ederim, gerçekten dediğim şey mantıklı eğer indirimler biterse ve oyunlar dolar olursa çok pişman olursunuz.

Hocam alacağım oyun kalmadı gerçekten. Hani aklınızdaki bazı oyunları söyleyin ya oynamışımdır ya da oynamayacağım oyun türüdür.

Hocam alacağım oyun kalmadı gerçekten. Hani aklınızdaki bazı oyunları söyleyin ya oynamışımdır ya da oynamayacağım oyun türüdür.

1 Marvel Spider-Man
2 The Last of Us
3 Hitman 3
4 Sons of The Forest.
5 Rust.
6 Star Wars Jedi: Survivor™
7 Starfield.
8 Hogwarts Legacy.
9 Resident Evil 4
10 God of War.
11 Days Gone.
12 RDR2
13 assasin Creed.
Benim aklıma kısaca bunlar geldi, he tüm oyunlarınız var mı, gidip kasayı satın sisteminizi yükseltin mesela sistemde iyiyse klavye mouse sağlam şeyler al o fiyata güzel klavye veya mouse alınır.

1 Marvel Spider-Man
2 The Last of Us.
3 Hitman 3
4 Sons of The Forest.
5 Rust.
6 Star Wars Jedi: Survivor™
7 Starfield.
8 Hogwarts Legacy.
9 Resident Evil 4
10 God of War.
11 Days Gone.
12 RDR2.
13 assasin Creed.
Benim aklıma kısaca bunlar geldi, he tüm oyunlarınız var mı, gidip kasayı satın sisteminizi yükseltin mesela sistemde iyiyse klavye mouse sağlam şeyler al o fiyata güzel klavye veya mouse alınır.

1- oynadım.
2-izledim
3-yani diğer Hitman oyunları var ve oynamadım. Bunu da oynamam.
4-var
5-alacaktım fakat biraz üstüne düşülmesi gereken bir oyun olduğu için vazgeçtim, oynamam yani.
6-var
7- hem pahalı, ilgimi çekse belki fiyatı o kadar gözüme çok gelmezdi fakat bir istek yok içimde.
8- Harry Potter ile ilgim alakam yok. Filmini bile izlemedim. Evreni çekici gelmiyor.
9- oynadım.
10- oynadım.
11- oynadım.
12- var ama henüz oynamadım.
13- bazı oyunları var bazıları yok. Olanları da hiç oynamadım.

Hocam sistemi yükseltmeme gerek yok, zaten 1-2K ile anca SSD falan alınır. Depolamaya da ihtiyacım yok. Klavye, mouse falan hepsi iyi. Belki 1 ay sonra falan kasayı satıp elimdeki para daha da birikince monitör alabilirim. Önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı