CS2'de en hızlı nasıl bıçak alınır?

Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Kısa süre önce Valorant'tan CS:GO'ya geçtim ve bir bıçak skinine sahip olmak istiyorum. Ancak fiyatlar oldukça yüksek ve operasyonla bıçak skininin alınabileceğini duydum. Bu doğru mu, doğru değilse hızlı bir şekilde bıçak almanın bir yolu var mıdır? (seçkinim var.)

En hızlı bıçak elde etme yöntemi parayı basmak malesef.

Arkadaşlar, merhaba. Kısa süre önce Valorant'tan CS:GO'ya geçtim ve bir bıçak skinine sahip olmak istiyorum. Ancak fiyatlar oldukça yüksek ve operasyonla bıçak skininin alınabileceğini duydum. Bu doğru mu, doğru değilse hızlı bir şekilde bıçak almanın bir yolu var mıdır? (seçkinim var.)
Operasyon alıp tüm yıldızlarla da kasa alırsan kolaylaştırmış olursun biraz para eklersin sonra operasyonun bitiminde kasaların fiyatı artmış olur.

Eğer başına talih kuşu konarsa ve şundan düşürürsen en hızlı şekilde bıçağına kavuşmuş olursun.

1710441544056.png

önce Valorant'tan CS:GO'ya geçtim ve bir bıçak skinine sahip olmak istiyorum. Ancak fiyatlar oldukça yüksek ve operasyonla bıçak skininin alınabileceğini duydum. Bu doğru mu, doğru değilse hızlı bir şekilde bıçak almanın bir yolu var mıdır? (seçkinim var.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Matematiksel olarak ne kadar sürdüğünün hesaplandığı bir video.

Yeni konular

Geri
Yukarı