Çözüldü CS2'de eşleştirme başarısız hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YTZ_Z3RRO

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır böyle bir hata ile karşılaşıyordum. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Güvenlik duvarı ve antivirüs kapalı. Google'da arattığımda sorunun çözümünü bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Görüntüsü (64).png

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Windows 11'e geçtim artık sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum. Bu hatayla karşılaşanların sistemini Windows 11 64 Bit yapması lazım.
Steam ve oyunu bilgisayardan komple kaldırıp, oyunun kurulu yerinden ve regedit bölümünden bile çöp klasörleri silin ve baştan kurun. Belki böyle çözülür ama bilmiyorum.

Artı -1 Eksi
Steam ve oyunu bilgisayardan komple kaldırıp, oyunun kurulu yerinden ve Regedit bölümünden bile çöp klasörleri silin ve baştan kurun. Belki böyle çözülür ama bilmiyorum.

Ben zaten dün Steam'i ve CS2'yi kaldırıp CS2'yi yeniden indirmiştim. İnternete telefondan USB ile bağlandım sorun hala çözülmedi.

Sorunu çözen yok mu ona göre sileceğim oyunu olmuyorsa beyninizi fazla vermeyin🙁

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Windows 11'e geçtim artık sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum. Bu hatayla karşılaşanların sistemini Windows 11 64 Bit yapması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı