CS2'de hileciler aylarca neden yasaklanmıyor?

Biraz açıp araştırın, kafamdan mı atıyorum ?
Ben de biliyorum onu,dümenden söylenti o. Valve yıllardır çatır çatır hilelerden ortak pay alıp milleti yiyor. 2014 de başladım ben bu oyuna,R6 oyunu kadar banlamadı kimseyi. R6'in başardığını koca valve başaramıyor,sorsan ubisofta laf ederler. İki habere inanmayın bu kadar :D
 
CS2 hile yapanlar yüzünden oynanmaz halde, bu oyuncular aylardır yasaklanmamış. Oyuncuların profilleri ve maç kayıtları:
Maçın YouTube kaydı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maç kaydı:
CS2 hile yapanlar yüzünden oynanmaz halde bu oyuncular aylardır yasaklanmamış. Oyuncuların profilleri:

×͜× ᴄ͢͢͢ʀɪᴍɪɴᴀʟ

Nbdbro.

Bunlarla akli dengeni kaybetmek istemiyorsan git FACEIT hesap kur oyna tryhard az hile olan sunucularda rahat rahat oyna.
 
Valve bu hile sorununu ne zaman çözebildi ki zaten? Yıllardır aynı terane. CS2 çıktığında güya çözeceklerdi hile sorununu ama tık yok.
CS2 duyurulduğu zaman tüm arkadaşlarımla "CS2 çıkınca VALORANT'ı salar CS2'den tryhard devam ederiz" diye konuştuk, hatta ben sırf bunun için Seçkin bile aldım ama gel gör ki 3 kuruşluk grafik yenilemeleri dışında oyunda hiç bir değişiklik yok.
 
2 adet Prime hesabım var sadece onlara kasa düşürüp çıkıyorum hile çok denk gelmedi bana ama arkadaşlarım ile Prime olmayan sunucularda oynadığımız zaman 5 maçın 3'ü hile denk geliyor.
 

Geri
Yukarı