CS2'de kendi sunucumu oluşturmak istiyorum

Eromoneht

Picopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🔰 Marka : Lenovo IdeaPad S145
⚜ İşlemci : AMD A9-9425 RADEON R5, 5 COMPUTE CORES 2C+3G (2 CPUs), ~3.1GHz
💾 Depolama : 256 GB M2 SSD
💪 RAM : 8 GB
🧩 Ekran Kartı : AMD Radeon(TM) R5 Graphics - 2 GB
⚙ İşletim Sistemi : Windows 10 x64
Meslek
İşçi
Merhaba.

Konu başlığında da belirttiğim gibi, CS2 sunucusu açmayı düşünüyorum. VDS alıp kurulumu kendim yapacağım. Sizce tutar mı?

Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Hocam ne sunucusu jail mi? bhop mu? surf mu? deatmatch mi?

Ayrıca oyunyonetıcısı uzerınden IP kıralayabılırsınız gayet kolay ve kullanışlı bır panelı vardır CS1.6'da kullandım bir süre.

Hocam ne sunucusu jail mi bhop mu surf mu deatmatch mi?

Merhaba.

Jail düşünüyorum ama henüz karar vermiş değilim. Bu yüzden sizlere soruyorum. Hangi modun popülaritesi daha yüksek?

Hazır kiralamayı pek düşünmüyorum açıkcası

Hocam ben CS2'nin yabancısıyım :D açıkçası jail tutar jail hep tutar ama sıkı rakipleriniz var bunun farkına varın en başta böyle bir işe tek başınıza girmei düşünmeyin çevreniz olmadan başlamayın hızlı bir kapanış olur jail tutar dediğim gibi CS1.6 vs artık buralarda 3 4 sv dışında jail oynanmıyor ama CS'de jail olmez emin olun.

Hiç çevreniz yoksa 3 4 ay jail svlerinde Discord'larında TS'lerinde takılın ortam oluşur rahat olun.

Merhaba.

Jail düşünüyorum ama henüz karar vermiş değilim. Bu yüzden sizlere soruyorum. Hangi modun popülaritesi daha yüksek?

Hazır kiralamayı pek düşünmüyorum açıkçası.

CS2 yeni çıktı ve daha Valve plugin yapımı için gerekli kaynakları paylaşmadı istesen de JB sunucusu kuramazsın (şu an zaten kimse kuramıyorda) anca eklentiye çok gerek duymayan oyun modlarını yapabilirsiniz.

Merhaba.

Windows VDS içerisine CS2 sunucusunu sorunsuz bir şekilde kurmak için bana yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı