CS2'de öldükten sonra kasmaya başlıyor

beratozdemirxa

Hectopat
CS2 de bugün gelen güncellemeden sonra oyunun grafik ayarlarını değiştirip denememe rağmen öldükten sonra başka bir kişiyi izlerken FPS düşüyor. Başka bir kişiyi izlerken düşüyor ama ben oynarken hemen eski FPS değerlerine dönüyor. Başka birini izlerken yine ESC basınca da FPS düzeliyor. Yardım edebilir misiniz?

CS2 de bugün gelen güncellemeden sonra oyunun grafik ayarlarını değiştirip denememe rağmen öldükten sonra başka bir kişiyi izlerken FPS düşüyor. Başka bir kişiyi izlerken düşüyor ama ben oynarken hemen eski FPS değerlerine dönüyor. Başka birini izlerken yine ESC basınca da FPS düzeliyor. Yardım edebilir misiniz?
Buna benzer bir sorun bende yaşıyorum. Bende de mikrofon ile konuştuğumda drop giriyor ve rahat 2 snye filan oyun kasıyor. Formatladığım halde hala bende devam ediyor.
Umarım çözümü vardır, konunun takipçisiyim.

Ekran kartin AMD mi?

Geri
Yukarı