CS2'de rank atlamamam normal mi?

Kremali Piakevit

Femtopat
Daha fazla  
CS2 oynayalı 1 hafta falan oluyordur eskiden oynuyordum yoldaş modunda eskiden kastığım için bir Win kazandıktan sonra direkt olarak Nova 4 sonra birkaç el daha kazanınca usta muhafız 1 oldum fakat rekabetçi oynayınca Silver 1'de hesap takılı kaldı hani ben olmadı Silver 3-4'ten başlatır diyordum oyunlarda da güzel skorlar elde ediyorum ve oyunda edo olmaya özen gösteriyorum aşağıda birkaç oyun geçmişimi bıraktım.

Ekran görüntüsü 2024-04-11 231930.png

Premier dışındaki rank sistemi bozuk şu an, uğraşmaya değmez bile. CS:GO rekabetçide en son Legendary Eagle rekabetçi rankım vardı, CS2'de 10 maç kazanınca Dust II'de Nova I attı. Sonra üstüne bir maç daha kazanınca Silver Elite Master'a düştü, evet maç kazanınca rank düştü :D Daha sonra saldım direkt.

Hocam art arda 4 kere kaybetmişsiniz rank atlamamanız normal.
reis takımda ses kasmanın "s"ni bilmeyen, mouseu çeviremeyen adamlar geliyor rakip hayvan gibi ses yapıyor duymuyor adam

Premier dışındaki rank sistemi bozuk şu an, uğraşmaya değmez bile. CS:GO rekabetçide en son Legendary Eagle rekabetçi rankım vardı, CS2'de 10 maç kazanınca Dust II'de Nova I attı. Sonra üstüne bir maç daha kazanınca Silver Elite Master'a düştü, evet maç kazanınca rank düştü :D Daha sonra saldım direkt.
o da daha kötüymüş biz de premier oynayalım o zaman çok harita bilmediğimden ona çok yaklaşmamıştım

Normal. Haftada 1-2 kere oyna mümkünse. Ne kadar aralıklı oynarsan o kadar çabuk atlıyorsun.
salacağım zaten 1-2 gün daha oynayıp 2-3 ay ara veririm

Rank sistemi bozuk 10-15 maç hiç kaybetmeden oynuyorum rank vermiyor verse de 2 maça rank düşüyorum ama 1 hafta ara verip geri oynamaya başlarsam direkt rank veriyor. Yani çok oynayan değil az oynayana rank veriyor oyun. Rekabetçide de durum aynı. Bu fotoğraf dün çekildi. Bugün bir arkadaşım 2 maç attı 2 sinde de rank düştü.
Counter-strike 2 Screenshot 2024.04.09 - 19.37.11.67.png

Rank sistemi bozuk 10-15 maç hiç kaybetmeden oynuyorum rank vermiyor verse de 2 maça rank düşüyorum ama 1 hafta ara verip geri oynamaya başlarsam direkt rank veriyor. Yani çok oynayan değil az oynayana rank veriyor oyun. Rekabetçide de durum aynı. Bu fotoğraf dün çekildi. Bugün bir arkadaşım 2 maç attı 2 sinde de rank düştü. Eki Görüntüle 2166647
lol gibi bir rank sistemi olsa ne kadar güzel olurdu hiçbir şey bilmediğimiz bir sistemde oyun kazansak bile rank atlayamıyoruz

CS2 de şu an rank sistemi yok dostum sadece seçkin sistemi var o rank sistemi öylesine koyulmuş bir şey zamanla ya eski rank sistemini getircekler ya da insanlar seçkin oynasın diye bu şekilde kalmaya devam edecek o yüzden normal rekabetçi maçları rank kasmak için oynamanızı tavsiye etmem.

Geri
Yukarı