Çözüldü CS2'de seçkin hesap olacak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TTMehmet

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO'da rekabbetçi oynamak istiyorum. Ama seçkin hesap istiyor. Seçkin hesapta ucuz bir şey değil bildiğiniz üzere. Bir de önümüzdeki aylarda CS2 çıkacakmış. CS2'de de rekabetçi oynamak için şeçkin hesap olmak gerekir mi? Bu konuda biligisi olan yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Burada da görüldüğü üzere CS GO seçkin olanlar CS 2 oyununda da seçkin olarak devam edecekler. Seçkin olmadan da muhtemelen oynatırlar ama eşya düşürme ve rütbe sistemi çalışmayacaktır.
1684148891934.png
Oyun çıkana kadar bu konuda Valve tarafının kararı değişebilir. Bu hususta başka bir sistemle de devam edebilirler ancak bunlar çok düşük olasılıklar. Çok yüksek ihtimal seçkin hesap gerekecektir.

CS:GO'da rekabbetçi oynamak istiyorum. Ama seçkin hesap istiyor. Seçkin hesapta ucuz bir şey değil bildiğiniz üzere. Bir de önümüzdeki aylarda CS2 çıkacakmış. CS2'de de rekabetçi oynamak için şeçkin hesap olmak gerekir mi? Bu konuda biligisi olan yardımcı olabilir mi?
Bu kadar insan seçkin almış ve almaya devam ediyor asla değiştireceklerini sanmıyorum. Cashback sistemlerle alırsanız parasını çıkartırsınız en geç 2-3 aya.

Geri
Yukarı