CS2'de son zamanlarda hile çoğaldı

Zamanım olsa bende premium alıp öyle yapmayı düşünüyorum, yağ gibi oyun keyfi müthiş. Bellli FACEIT kalitesi oyun zevki her zaman farklı olmuştur benim için, hem derecene göre maç buluyorsun hem de rakiplerinin hile açma gibi bir durumu yok ondan güzel keyifli çekişmeli maçlar geçiyor. Mm zaten ciddi alınabilecek durumda değil şu an. İyi oyunlar.

Rank neydi premium alacak olursan takım arkadaşı arıyorum. Takımımda 1 kişi eksik gelirsen klan savaşlarına katılıp para kazanmayı düşünüyorum.

Rank neydi premium alacak olursan takım arkadaşı arıyorum. Takımımda 1 kişi eksik gelirsen klan savaşlarına katılıp para kazanmayı düşünüyorum.
Rekabetçide mirage,inferno,vertigo haritalarında supreme im,faceit uzun zamandır girmiyorum en son 6lvl dim 7ye kasıyordum.Üniversite sınavına çalışıyorum vaktim olmuyor eskisi gibi yoksa gelirdim.

Son 2 gündür seçkin, rekabetçi ve yoldaş modlarını aktif olarak oynuyorum.
10 senelik cs hayatımda hilenin bu kadar yoğun kullanıldığı bir zaman görmedim.
Herifler göstere göstere aimbot kullanıyor.
CS2 çıktığında o kadar övdüler hileciler maç esnasında tespit edilip banlanacak diye ben daha şahit olmadım bu duruma.
Valve bence bilerek hilecilere birşey yapmıyor.
Zeus'a skin yapma derdine düşmüşler.
Valve'a desek ki anneni karını bize sat sana oyuncu getiricem vallahi kabul eder.
Bu kadar paragöz bir şirket olmuşlar.

Son 2 gündür seçkin, rekabetçi ve yoldaş modlarını aktif olarak oynuyorum.
10 senelik cs hayatımda hilenin bu kadar yoğun kullanıldığı bir zaman görmedim.
Herifler göstere göstere aimbot kullanıyor.
CS2 çıktığında o kadar övdüler hileciler maç esnasında tespit edilip banlanacak diye ben daha şahit olmadım bu duruma.
Valve bence bilerek hilecilere birşey yapmıyor.
Zeus'a skin yapma derdine düşmüşler.
Valve'a desek ki anneni karını bize sat sana oyuncu getiricem vallahi kabul eder.
Bu kadar paragöz bir şirket olmuşlar.
Başından beridir hilecilere müsaade ediyor. Yeni mi farkına varıyorsunuz ayrıca şu an oyunda Overwatch sistemi yok önüne gelen herkes hile açıyorsa normaldir.

Bende bugün bu konudan muzdarip oldum. Kasa için bir gireyim dedim, ben de aşağı yukarı 5 senedir oynuyorum. 3 yoldaş attım 3 maçta da karşıma hile geldi adlarını bilmiyorum hilelerin fakat yere sıkıyor ben ölüyorum duvardan vuruyor ölüyorum :D 2 maç aynı kişi 1 maç farklı kişi geldi o kadar heyecanlandım ki videoya bile aldım. Cidden sinir bozucu bir durum :D

Bende bugün bu konudan muzdarip oldum. Kasa için bir gireyim dedim, ben de aşağı yukarı 5 senedir oynuyorum. 3 yoldaş attım 3 maçta da karşıma hile geldi adlarını bilmiyorum hilelerin fakat yere sıkıyor ben ölüyorum duvardan vuruyor ölüyorum :D 2 maç aynı kişi 1 maç farklı kişi geldi o kadar heyecanlandım ki videoya bile aldım. Cidden sinir bozucu bir durum :D
Maalesef son durum bu ve oyun içerisine Overwatch sistemi getirilmediği sürece sıkıntı. Size tavsiyem basit eğlence veya ölüm maçı girin. Yoldaş da oynayabilirsiniz ama seçkin de rekabetçiye göre yoldaş da daha fazla hileci geliyor.

Seçkin ile oynamıyorsanız seçkin alın.

Seçkinde de fark etmiyor bugün seçkin rekabetçi atarken yine denk geldi garip olan adamın 10k puanı var yani hile ile buraya kadar gelmiş. Şimdi o çok iyi oynuyor o yüzden hile demeyin gibi şeyler duymak istemediğim için ekran kaydı almaya çalıştım ama maalesef aptal sistem bir türlü izin vermedi adamakıllı ekran kaydı alamadım. Kapalı alandayım ve mesafem uzak adam peeklediğim yerden aniden çıkıp glock ile uzak mesafeden direkt HS attı 2-3 defa öldüm. Bari Deagle kullansa az belli olur hile olduğu o kadar yüzsüz ki onu bile yapmıyor ya acayip sinir oldum inşallah banlanır. Bu arada hile olduğu çok bariz yani güzel oynamak ile alakası yok adam o kadar yüzsüz ki hilesini gizlemeye çalışmıyor açık açık hile yapıyor.

Seçkinde de fark etmiyor bugün seçkin rekabetçi atarken yine denk geldi garip olan adamın 10k puanı var yani hile ile buraya kadar gelmiş. Şimdi o çok iyi oynuyor o yüzden hile demeyin gibi şeyler duymak istemediğim için ekran kaydı almaya çalıştım ama maalesef aptal sistem bir türlü izin vermedi adamakıllı ekran kaydı alamadım. Kapalı alandayım ve mesafem uzak adam peeklediğim yerden aniden çıkıp glock ile uzak mesafeden direkt HS attı 2-3 defa öldüm. Bari Deagle kullansa az belli olur hile olduğu o kadar yüzsüz ki onu bile yapmıyor ya acayip sinir oldum inşallah banlanır. Bu arada hile olduğu çok bariz yani güzel oynamak ile alakası yok adam o kadar yüzsüz ki hilesini gizlemeye çalışmıyor açık açık hile yapıyor.
Hayır hesabı ban yemeyecek çünkü şu an Overwatch yok ve VAC net bu sene hileleri çok zor yakalıyor.

Hayır hesabı ban yemeyecek çünkü şu an Overwatch yok ve VAC net bu sene hileleri çok zor yakalıyor.

Peki o kadar şikayet ediyoruz görüş hilesi aim hilesi var diye o şikayetlerde mi bir işe yaramıyor? Ben Ruslara iki sovunce griefingden repliyorlar ban yiyoruz bu hileciler 10k rank kasıp hala devam ediyorlar.

Peki o kadar şikayet ediyoruz görüş hilesi aim hilesi var diye o şikayetlerde mi bir işe yaramıyor? Ben Ruslara iki sovunce griefingden repliyorlar ban yiyoruz bu hileciler 10k rank kasıp hala devam ediyorlar.
En fazla oyunbozanlıktan 30 dakika ban yer devam ederse 2 saat daha çok şikayet alırsa yükselir. Genel olarak hileciler yabancılarla girmez arkadaşları ile beraber giriş yaparlar bu yüzden o dörtlünün veya üçlü hileci grubunun yanına düşüp oyunbozanlık ya da oyundan atılma durumları seni bulur.

Geri
Yukarı