CS2'de sürekli oyunbozanlık banı atılıyor

Snts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Özellikle son zamanlarda CS2'de aşırı fazla oyunbozanlık banı yemekteyim. Bunun sebebinin karşıya hile gelip döne döne vurduğu zaman AFK kalmamdan veya farklı sebeplerden oyunbozanlık raporu yememden kaynaklandığını düşünüyorum. Bugün yine takım Troll'dü ve AFK kaldım diye oyunbozanlık banı yedim, gerçi kalmasan bile rapor ediyorlar ve yiyorsun. Az önce de karşıda hile var diye oynamayıp kendimi atınca intihar etmekten ban yedim, Valve hilecileri değil de hilecilerle oynamak istemeyenleri banlamaya daha çok istekli sanırım. Not: Sadece AFK kaldığımda değil, herhangi bir suçum yokken de oyunbozanlık raporu yiyip, yediğim an ban yiyorum. Bu oyunbozanlık banını engelleyecek bir çözüm bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Özellikle son zamanlarda CS2'de aşırı fazla oyunbozanlık banı yemekteyim. Bunun sebebinin karşıya hile gelip döne döne vurduğu zaman AFK kalmamdan ve report yememden kaynaklandığını düşünüyorum. Bugün yine takım Troll'dü ve AFK kaldım diye oyunbozanlık banı yedim, gerçi kalmasan bile rapor ediyorlar ve yiyorsun. Az önce karşıda hile var diye oynamayıp kendimi atınca intihar etmekten ban yedim, Valve hilecileri değil de hilecilerle oynamak istemeyenleri banlamaya daha çok istekli sanırım. Bu oyunbozanlık banını engelleyecek bir çözüm bilen var mıdır?

Oyun bozanlık banı yedigini nereden biliyorsun? Bilmedigimden soruyorum oyunbozan oldugun için 24 saat banlısın falan mı yazıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü yok. Aktifçe oyunu oynadıkça rapor azaldıkça başa dönüyor. Bir süre sabretmeniz lazım. Şu an her AFK kalıp atıldığınızda ban yiyeceksiniz. 1 ay falan sabredin çıkmayın. Benden size tavsiye AFK kalmak yerine hilecileri hilelerini belli etmek için şeyler yapın mesela kapı arkası durun veya bir anda çıkın belli ettirmeye çalışın ben öyle yapardım geldikleri zaman.

Oyunu oynamayı reddettiğiniz için "oyunbozan" oluyorsunuz işte. Burada bir problem göremiyorum. Evet çok fazla hile var ama sizin yaptığınız da yanlış.
Hocam karşıdaki adam sadece şüpheli olsa zaten salmam oyunu. Adam döne döne vurduğu an afk kalıyorum ki o andan sonra oynamanın ne anlamı var? Adam her türlü vuracakken oynamak istemiyor ve ya afk kalıyorum ya da kendimi atıyorum. Ben anlamıyorum ki bu hileye karşı oyun oynamak istemeyenler neden hilelerden daha çok tepki görüyor. Valve içinde de, forumlarda da aynı şekil.

Son düzenleme:
Çok fazla oyunbozanlıktan rapor yediniz gibi bir şey yazıyor.

Özür dilerim döne döne wallbang atan adama karşı oynamak istemediğim için.

Tamam olay kötü ama AFK kalmakta adil değil şu an yapacak bir şey yok. Takımca ikna olup maçı oy verip teslim olacaksınız. Veya müzik aç oyna sal yani veya dediğim gibi hileleri belli ettirtmeye çalış legitse tabii ki.

Çözümü yok. Aktifçe oyunu oynadıkça rapor azaldıkça başa dönüyor. Bir süre sabretmeniz lazım. Şu an her AFK kalıp atıldığınızda ban yiyeceksiniz. 1 ay falan sabredin çıkmayın. Benden size tavsiye AFK kalmak yerine hilecileri hilelerini belli etmek için şeyler yapın mesela kapı arkası durun veya bir anda çıkın belli ettirmeye çalışın ben öyle yapardım geldikleri zaman.
Hocam benim belli ettirmeme gerek yok ki, oyun şuan öyle bir durumda ki adam dönerek ve duvar arkası vurmaktan hiç çekinmiyor, zaten bir gizleme çabası yok ki. Ona rağmen ban yemeyeceğini biliyor. Ben de doğal olarak beni her türlü vuracağı için vakit harcamak istemiyorum ama suçlu yine sen oluyorsun böyle yapınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı