CS2'de sürekli oyunbozanlık banı atılıyor

Tamam olay kötü ama AFK kalmakta adil değil şu an yapacak bir şey yok. Takımca ikna olup maçı oy verip teslim olacaksınız. Veya müzik aç oyna sal yani veya dediğim gibi hileleri belli ettirtmeye çalış legitse tabii ki.
Takımdan biri kendi isteği ile çıkmadığı sürece teslim olamıyorsun. Çıkınca ban attığı için kimse de çıkmıyor haliyle. Sorun şu ki ben sadece afk kaldığımda ban yemiyorum, genel olarak oyunbozanlık raporu yediğim an ban yiyorum.

Eğer karşınıza fazla hile geliyor ise sebebi güven faktörünün düşük olması olabilir. Oyuna hile gelince maçı salmakta iyi bir fikir değil.
Hocam böyle bir sınıflandırma yerine hilelere bir çözüm bulunsun o zaman. Ayrıca dediğim gibi maçı salmadığım anlarda bile oyunbozanlıktan rapor yiyip ban yediğim oluyor.

Oyunu oynamayı reddettiğiniz için "oyunbozan" oluyorsunuz işte. Burada bir problem göremiyorum. Evet çok fazla hile var ama sizin yaptığınız da yanlış.
Keşke sadece oynamayı reddettiğim durumlarda yemediğimi bilip öyle yorum yapsanız.

Çok fazla oyunbozanlıktan rapor yediniz gibi bir şey yazıyor.

Özür dilerim döne döne wallbang atan adama karşı oynamak istemediğim için.

Anladım teşekkürler bana hiç mevlana gelmedi evet süphelendigim. Birçok oyun oldu ama ya bu deveyi güdüceksin ya bu diyardan gideceksin. CS2'nin gerçegi bu maalesef. Ya bir gün kalkacagız tenopatta veya sosyal medya oyun sektörü sayfalarından Valve'den büyük VAC ban dalgası diye haber görecegiz ya da Valve'den üzücü haber CS 2 sunucularını kapatıyor diye Valve seçecek birini 😀

Anladım teşekkürler bana hiç mevlana gelmedi evet süphelendigim. Birçok oyun oldu ama ya bu deveyi güdüceksin ya bu diyardan gideceksin. CS2'nin gerçegi bu maalesef. Ya bir gün kalkacagız tenopatta veya sosyal medya oyun sektörü sayfalarından Valve'den büyük VAC ban dalgası diye haber görecegiz ya da Valve'den üzücü haber CS 2 sunucularını kapatıyor diye Valve seçecek birini 😀
Cidden o kadar soğuttular ki ben de artık ya düzeltin ya kapatın gidin modundayım. Eskiden hileciler legit oynamaya çalışır en azından döne döne vurmazdı, şimdi o bile yok çünkü ne ow var ne de vac.

Son düzenleme:
Bunu yaptığınız için güven faktörünüz düşüyor ve troll, hileler gelmeye başlıyor. Adam gibi AFK kalmadan bir süre övgü alarak güven faktörünüzü yükseltebilir ve böyle adamlardan uzaklaşabilirsiniz.

Bunu yaptığınız için güven faktörünüz düşüyor ve troll, hileler gelmeye başlıyor. Adam gibi AFK kalmadan bir süre övgü alarak güven faktörünüzü yükseltebilir ve böyle adamlardan uzaklaşabilirsiniz.
Afk kalmak zaten devamlı yaptığım bir şey değil. Bazen takım arkadaşın sana gıcık olup raporluyor, bazen de rakip raporluyor. Kısacası o raporu bir şekilde yiyip banı da yiyorsun.

Ben de geçen ay 4-5 kere öyle satıp çıktım ama ban gelmedi bana. Artık hile muhabbetinden oynamıyorum sıktı.
Hocam çıkınca değil de oynamak istemeyip afk kalınca, rakip veya takım arkadaşlarınız size gıcık olup rapor vs. edince ardından ban yiyorsunuz sanırım.

Geri
Yukarı