CSGO ban sonrası maçların silinmesi

ahmet2406

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar beraber girdiğimiz arkadışımız hileden banlanırsa kaç maçımız siliniyor yani mesela adamla 1 ay önce girdik bide 2 gün önce girdik bunların hepsimi siliniyor mu yoksa belli bir zaman aralığındakiler mi hepsi silinirse saçma değil mi ? Adam 1 ay önce hile olmayıp sonra açabilir belli bir süresi var mı? Yanlış anlaşılmasın bir arkadaştan şüpheleniyorum ama emin değilim ona göre girmicem artık 1 haftadır giriyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtiğimiz günlerde bizim bir arkadaş VAC yemişti. Ben onunla girmediğim için benden silinmedi ama diğer arkadaşlarımdan 19 maç silindi. Oysaki onlar 50 den fazla maç girmişlerdi. Yüksek ihtimalle sadece rapor edilen maçlar siliniyor.

Kendi lobinizden birisi ban yerse sizin macinizda silinir. Dedigi gibi rapor edilenler. Fakat hileci kisi sizin lobinizden degilse size herhangi bir zarar gelmez. Ayrica bu maclarda aldigi rank, elo vb. puanlarda silinir. Mesela hileyle girdiniz MG2 oldunuz MG2 ban yedigi zaman gider. Ve yerine sizin eski rutbeniz gelir.

Arkadaşlar beraber girdiğimiz arkadışımız hileden banlanırsa kaç maçımız siliniyor yani mesela adamla 1 ay önce girdik bide 2 gün önce girdik bunların hepsimi siliniyor mu yoksa belli bir zaman aralığındakiler mi hepsi silinirse saçma değil mi ? Adam 1 ay önce hile olmayıp sonra açabilir belli bir süresi var mı? Yanlış anlaşılmasın bir arkadaştan şüpheleniyorum ama emin değilim ona göre girmicem artık 1 haftadır giriyoruz.

Hile banlanınca -vin oluyor diye biliyorum. Edo sayısına bağlı olarakta rütbe düşüyor. Genelde -vin aldıktan sonra 1 maç kaybedince rütbe düşer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı