CSGO Benekli Görüntü Sorunu

Delected

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sadece CSGO girdiğimde yaşıyorum. Nedenini bir türlü anlayamadım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2017-06-19 at 00.44.44 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2017-06-19 at 00.44.44 (2).jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleyen: Moderatör:
Görsele bakacak olursak grafik işlemci arızası olarak görünüyor. Grafik kartınızı anakarttan çıkarıp monitörün kablosunu anakartın görüntü çıkışlarından birine bağlayıp deneyin. Gerekli grafik sürücülerini kurmayı unutmayın. Sadece sorunun CS GO'da olduğunu sanmıyorum. Sistem özelliklerini ve kullandığınız işletim sistemini detaylı olarak belirtin.

Görsele bakacak olursak grafik işlemci arızası olarak görünüyor. Grafik kartınızı anakarttan çıkarıp monitörün kablosunu anakartın görüntü çıkışlarından birine bağlayıp deneyin. Gerekli grafik sürücülerini kurmayı unutmayın. Sadece sorunun CS GO'da olduğunu sanmıyorum. Sistem özelliklerini ve kullandığınız işletim sistemini detaylı olarak belirtin.
Şimdi durumu şöyle anlatayım. Bilgisayarı günlük kullanımımda ve CS:GO hariç bütün oyunlarda kullandığımda böyle bir problem ile yaşamıyorum. Sadece ve sadece bu problemi CS:GO'da yaşıyorum ve oyuna girer girmez değil 3-5 saat arası süreçte oluşuyor.
Ayrıca bu görüntü geldiği an bilgisayar kas katı kesiliyor.

Hocam sen steam den oyun dosyalarını doğrulamayı dene. Grafik kartında bir sorun olabilir, diğer oyunlarda uzun kullanım da sıkıntı oluyor mu ? Isınma kaynaklı bir sorun olabilir.

Hocam sen steam den oyun dosyalarını doğrulamayı dene. Grafik kartında bir sorun olabilir, diğer oyunlarda uzun kullanım da sıkıntı oluyor mu ? Isınma kaynaklı bir sorun olabilir.
Günlük kullanımda ve oyunlarda hiç problem yaşamıyorum. CS:GO'da da 3-5 hatta bazen 7 saat sonra yaşıyorum. Isı problemim de yok.

Display Driver Uninstaller yazılımını yükleyip grafik kartı sürücünüzü güvenli mod seçeneği ile kaldırıp tekrar yükleyin. Sorun yazılımsal gibi durmuyor fakat denemenizde fayda var. Sorun devam ederse temiz Windows 10 x64 kurmayı deneyin. Sorun halen devam ederse çok yüksek ihtimalle ekran kartınız arızalıdır. Başka bir ekran kartı ile deneyip yada onboarddan çalıştırıp sorunu kesinleştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı