Satılık CSGO İtemleri

vlqn

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu bırakmak istiyorum. Elimde bazı itemler var. Bir kısmını markette sattım ve 20 civarı kasa açtım. Geriye bunlar kaldı. Elden nakit olarak çıkarmak istiyorum. Market fiyatından %10 indirimli fiyata vereceğim. İlgilenen kişiler steam den eklesinler. Elimde toplam 1.300 tl item vardı. Hepsini steam markette satmak, key ve kasa almak. Sonuna kadar kasa açmak, elde ettiğim itemleride satıp tekrar almak ve bu şekilde parayı sıfırlamak niyetindeydim. Nakit çıkarmanın daha iyi olacağını düşündüm.

Her item in fiyatı çok değişiyor. İstikrarlı fiyat SteamAnalyst.com web sayfasında mevcut. Son 1 haftalık ortalama satış fiyatları üzerinden %10 indirim ile vereceğim.

27/06/2015 - 13:00 itibarıyla sitede güncel satış fiyatları toplamı
338$ dır.

Örnek hesaplama yaparsam
338,00$ x 0,10(%10) = 33,80$
338,00$ - 33,80$ = 304,20$ (%10 indirimli fiyat)

Her item için istediğim fiyat bu şekilde belirleyebilirsiniz.
Steam CS:GO iki farklı hesabım var. Birisi 2,450 küsur saatlik hesabım ve rütbem Master Guardian Elite. Diğeri 250 oyun saatlik smurf denen hesap oradaki rütbem Master Guardian II.
Bütün itemleri satın alacak kişiye Her iki hesabımı ve içindeki oyunlarıda verebilirim. Oyunlar 2450 saatlik olan Ana hesabımda.

İletişim için
Volkan Çırak - BALIKESİR merkez.
Steam hesabım Steam Community :: terra 「✯」 nova
Telefon numaram : 0544 737 81 04

asiimov.jpg
butter.jpg
cyrex.jpg
dragon tatoo.jpg
oyunlar.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamdan arkadaşlık isteği yolladım kabul ederseniz envanterinizden eşya seçip almayı planlıyorum.
Steam ID: ÖpüşenCivCiv

Hocam ben Kursat steamden ekledim. Hesap itemler satılmış haliyle ne kadar ?

Hocam sahibinden GET ilan açarsanız 25 TL alırım .

Geri
Yukarı