CSGO Mouse Kaydırırken Takılıyor

Yer
Bursa
Daha fazla  
CS:GO'da sensitive değerim 2. Mouse ile 800-1200 DPI civarlarında oynuyorum. CS:GO'da aim'i ani çevirme esnasında aim dönmüyor takılı kalıyor veya kendi kendine dönüyor. Bunun sebebi mouse'nin IPS değerinden olduğunu biliyorum, sanırım öyle. (IPS Inch-per-second, inç/saniye demektir. Örneğin 100 IPS, 2.54 m/s'ye denk gelmektedir.

Yani çektiğinizde saniyede algıladığı alan sanırım. ) Bende bulunan bu tarz mouselar'da zaten bu değer yazmıyor. Ama bu kadarı da normal mi ? Bu sorunu yaşatmayacak bir mouse önerinizi bekliyorum. Yada elimde bulunan mouse'lar ile bu sorunu çözebilecek bir yöntem'im var mı? Mouse isimleri ve sorunumu açıklayan video linkini koyuyorum. Farklı Mouse Pad'ler ile denedim.

Yaşadığım sorunu açıklayan video.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoya göre sorun tamamen mouse'un kalitesiz sensörüden kaynaklanan bir durum. :) Sana önerim ve benim de önceden kullandığım Logitech G102 Prodigy mouse'unu önerebilirim. :)

Edit: Eğer mouse biraz küçük olsun fakat mousepad'de olsun dersen Logitech G300s.

Doğru kalitesizlik ortada zaten ama bu şekilde idare edecek bir çözüm yok mudur acaba :D G300S'i düşünüyorum evet ama küçük olması beni düşündürüyor biraz, önerilerine bakacağım büyük ihtimal 2 sinden biri olacak zaten ve aklımda RIVAL 110'da var aslında...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı