CSGO Server Açmak

Olur yazarlar.

Eğer işten hiç anlamıyorsan sunucuyu oyunyoneticisi.com'dan al. Ticket ile Plugin, Map, Model gibi şeyleri yüklüyorlar.

Oyunyöneticisi CS: GO server satışı yapmıyor.
Server'a özel plugin yazılmasına gerek yok hazır pluginler kullanılsa ve gerekli kısımlar düzenlense yeter.
Serverın türü ne olacak?

Yalan mı söylüyorum? 29 gündür sunucum açık işte.

b730e8dacc4eabdfaa89edd370e29a5b.png

Nitrado'nun paneli OY kadar gelişmiş değil ki OY bu işi yıllardır yapıyor. Sadece CS:GO'da yeniler ki çok daha iyi bir destek söz konusu. Bu sayede onlar bu işte bir numara.

50 TL'ye TS3 de dahil sunucu açıyorlar daha ne?

Nitrado'nun paneli OY kadar gelişmiş değil ki OY bu işi yıllardır yapıyor. Sadece CS:GO'da yeniler ki çok daha iyi bir destek söz konusu. Bu sayede onlar bu işte bir numara.

50 TL'ye TS3 de dahil sunucu açıyorlar daha ne?

Öncelikle OY eski serverlarında düzenleme yetkisi vermiyordu FTP vs. erişimi yoktu şuanda durum ne bilmiyorum ama tahminen yine aynıdır. OY'den sunucu alırsam istediğim gibi düzenleyemem öncelikli neden bu.

İkinci neden ise OY'nin kurduğu eklentileri aynı şekilde kurabilecek, düzenleyebileceksem hatta daha iyi bir hale getirbileceksem neden daha fazla para vereyim?

Siz bilirsiniz. Ama bu işte en iyisi OY. Her ikisinden de sunucu açmış olan birisi olarak söylüyorum bunu. En azından Serhat Kavak, Nitrado'nun sahibi gibi egoist değil.

Tüm pluginlerin ayarlarını satın aldığınız sayfa üzerinden yapıyorsunuz. Herhangi ekstra bir bilgi gerektirmiyor. 2 yıl evvel açmıştık biz de. Her türlü sorunuza da yanıt veren canlı destek hizmetleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı