CSGO USP-S ile Attığım 4 Headshot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rakibi ben değil, siz küçümsemişsiniz. Ben One Tap attım mı yazmışım başlığa, iyi oku. Öyle sanmışsan o senin sorunun.

Tamam madem zor vurmuşum, iyi oynamıyorum yarın bir map seç teke tek oynayalım. Kim zor vuruyormuş görürüz.

Rakibe silver 1 demişsiniz. Biz de küçümsedik çünkü, rakibin kötü olduğu çok belli. Tamam sen Global Elite'sin. Biz suçluyuz, karşındaki ler de çok iyi oyuncular. Sen çok iyi oynadığın için hepsini vurdun.

Ayrıca CS:GO'yu bırakalı yıllar oldu. Sadece bugün SSD'ye kurunca oluşacak farkları görmek için girdim. Biz bu yollar dan geçeli çok oldu diyorum yani. Çok iyi oynamadığını düşünmüyorsan neden bunu buraya atıyorsun? Rakip daha karşısın da ki adamı göremiyor.

Birini eleştirmek için o oyun da profesyonel olman gerekmez. Gördüğün gibi eleştirebilirsin. Bura da senin çok "profesyonelce" oynamadığın çok belli ama tavırların bunu gösteriyor.

Ya ağlayıp zırlayacağına bırak biz bu yollardan geçtik, eskiden çok iyiydik ayaklarını gel teke tek oynayalım, şunu unutma ki form geçici klas kalıcıdır.

Ha yok ben ancak burdan çoluk çocuk gibi yazarım, oynayamam diyorsan anlarım seni. Bir daha da iyi olmadığın bir şeyde başkasını eleştirme.
Kendini çok büyültüyorsun, bu açtığın ikinci konu gereksiz gereksiz açmayı bence artık bırak, açsan bile attığın unranked vuruşları, kendimi büyültmüyorum demişsin Youtube'a yüklerken de crazy headshots yazmışsın, saldırgan deyip insanlara saldırgan davranmışsın, bu kör vuruşlardan sonra bir de teke teke çağırmışsın ayrı bir komiksin. Bence senin kendini bir tekrardan gözden geçir.

@tonnnn
Evet kendimi çok büyütüyorum, evet teke tekte teklif ediyorum. Unranked vuruşmuş hadi ordan.

Bu kadar çok konuştun 1v1 geliyor musun? İstediğin mapi seç, maçımızı kayda alacağım bu kadar laga luga yaptın eğer beni yenemezsen maçı foruma yükler rezil ederim seni. Var mısın?

@tonnnn
Evet kendimi çok büyütüyorum, evet teke tekte teklif ediyorum. Unranked vuruşmuş hadi ordan.

Bu kadar çok konuştun 1v1 geliyor musun? İstediğin mapi seç, maçımızı kayda alacağım bu kadar laga luga yaptın eğer beni yenemezsen maçı foruma yükler rezil ederim seni. Var mısın?
Teke tek atmaya bu kadar istekliysen ekleyebilirsin.
Ayrıca vuruşların unranked mı değil mi bilmiyorum ama adama aim tutmakta zorlanıyor gibi gözükmüyorsun kullandığın mouse markasını aşağıya yazarsan sevinirim.
Hem FPS'ini 30 olarak gördüm bence bu FPS ile öyle vuruşlar yapman gayet normal.

@CGTYKSY55
İki üç kişi var böyle ahkam kesmeler falan. Ben kendime güveniyorum istedikleri mapte teke tek oynayabilirim.

O kadar konuştuktan sonra yenilirlerse videoyu foruma yükleyip rezil edeceğim kendilerini.

Ekledim seni bu arada.

İmzamda var. Hafta sonu sana yazacağım. Maçı da kayıt edeceğim.

Geçen bir konu açmıştım hatırlarsanız, P250 ile attığım Headshot'lar diye. Bu sefer USP-S ile aynısını yapıyorum, bunda 4 kill var ve vuruşlar biraz daha güzel. USP güzel bir ilk round tabancası😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada kimse sizi eleştirip üzmek istemez ama iyi oynayamıyorusunuz diyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı