Csgo_dev'de "glhf veya "gg" yerine "Counter-Strike" yazılacak

@caliskan0224 sorun yok ben de belki hepsini koleksiyona yatırırım. İnş bir şey çıkar ama umutsuzum. Kelebek kesin gelse bilmiyorum fakat o kelebeği alamayınca umutsuzlanıp hevesim kaçarsa hepsini koleksiyonlara basabilirim.
Sen Kırık dişten beri hala bıçak alamadın mı? 2 operasyondur kasıyorsun al artık bir bıçak ya..: )) Benim artık hevesim gitti. Değil 10 hesap 2 hesap ile operasyon yapan biri değilim, bugüne kadar en fazla 3 hesap ile operasyon yaptım, artık onuda bıraktım. Hiç hevesim kalmadı bıçak skin vs.. 5 Depom var, doldurdum depoları zamana bıraktım. :)

Son düzenleme:
@caliskan0224 :D doğru söylüyorsun da geçen sene ucu ucuna kelebek kaçtı.pala bıçağı ve hydra eldiveni almıstım geçen sene. Ama nakite çevirdim. Şu an ise yine kelebek ucu ucuna kaçacak gibi :D. Bu arada sence bıçak veya kasayı veya herhangi bir şeyi bekletmek mantıklı mı? Ben hiç olmazsa dolardan dolayı mantıklı buluyorum. Bu sene nakite çevirmek yerine skinle oynayıp bekletmek de mantıklı değil mi?

@caliskan0224 :D doğru söylüyorsun da geçen sene ucu ucuna kelebek kaçtı.pala bıçağı ve hydra eldiveni almıstım geçen sene. Ama nakite çevirdim. Şu an ise yine kelebek ucu ucuna kaçacak gibi :D. Bu arada sence bıçak veya kasayı veya herhangi bir şeyi bekletmek mantıklı mı? Ben hiç olmazsa dolardan dolayı mantıklı buluyorum. Bu sene nakite çevirmek yerine skinle oynayıp bekletmek de mantıklı değil mi?
Şimdi öncelikle beni forumda takip etti isen benim kuruş kuruş kazandığımı ve bu işi tamamen hobi olarak yaptığımı biliyorsun. Örnek fotoğrafta mevcut. Kuruş kuruş kazanan insana 3 adet sıfırlı öğeler sorulur mu hiç ? : )) Yatırım ve kâr üzerine 2 yıllık bilgimi, izlediğimi, takip ettiğimi, gördüğümü ve kazanç yöntemlerimi artık hiçbir şekilde forumda paylaşmıyorum. Çünki tartışmalar yaşanıyor. Senlik bir durum değil, yanlış anlama sakın. Bana kuruş kuruş nasıl kazanırım dersen; örgüt deşifre eder gibi uzun uzun anlatırım. Hangi kasa son 2 yıl içerisinde kaç TL yükseldi kaç TL bandına düştü hepsini uzun uzun anlatırım. Fakat ileriye yönelik mi ? Hayır. Anlatamam. ( =

Dosya Ekleri

• F459CAC4-8EFD-4752-95E4-E7C4C96C930F.png
    F459CAC4-8EFD-4752-95E4-E7C4C96C930F.png
    237,2 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı