Csgocases güvenilir mi?

Evet güvenilir, zamanında orda bana da bedava kasadan iyi birşey düşmüştü, para yatırıp çektim itemi. Tek sıkıntısı çok stok yok sitede (belki benim şansıma olabilir)

Yani zamanında bu tarz sitelerde çok vakit geçirdim ama bahsettiğin siteyi girdiysem de hatırlamıyorum, çok zaman geçti üstünden. Sizden istediği tek şey trade URL'si değil mi? Trade URL'si ile hesabınızı çalma veya dolandırma ihtimalinin olmadığı düşünüyorum. Ekstra bir şey istiyorsa uzak durulmalı ama.

Değil hocam tavsiyem bu tarz sitelerden uzak durmanız.
Değil dediniz de, nerden vardınız bu kanıya ? Yasaklandığım için yazamadım, depozit yatırıp denedim.
Sorunsuz bir şekilde itemimi aldım.
Evet güvenilir, zamanında orda bana da bedava kasadan iyi birşey düşmüştü, para yatırıp çektim itemi. Tek sıkıntısı çok stok yok sitede (belki benim şansıma olabilir)
Teşekkürler, bekliyemedim çektim bende. Güvenilir site gelicek arkadaşlar için.
Yani zamanında bu tarz sitelerde çok vakit geçirdim ama bahsettiğin siteyi girdiysem de hatırlamıyorum, çok zaman geçti üstünden. Sizden istediği tek şey trade URL'si değil mi? Trade URL'si ile hesabınızı çalma veya dolandırma ihtimalinin olmadığı düşünüyorum. Ekstra bir şey istiyorsa uzak durulmalı ama.
Yok depozit istiyordu, risk alıp yaptım ve itemimi aldım.
Benim hesabım çalındı deposit yaptıktan sonra.
Ben depozit yaptım itemimide aldım, hesabımı çalanda yok şu an.

Değil dediniz de, nereden vardınız bu kanıya? Yasaklandığım için yazamadım, depozit yatırıp denedim.
Sorunsuz bir şekilde itemimi aldım.

Teşekkürler, bekliyemedim çektim bende. Güvenilir site gelecek arkadaşlar için.

Yok depozit istiyordu, risk alıp yaptım ve itemimi aldım.

Ben depozit yaptım itemimide aldım, hesabımı çalanda yok şu an.

Hocam ben bu tarz sitelere zamaninda 3000 liramı kaptırdım. Senin iyiliğini düşündüğüm için dedim. Yanlış anlama lütfen.

Hocam ben bu tarz sitelere zamaninda 3000 liramı kaptırdım. Senin iyiliğini düşündüğüm için dedim. Yanlış anlama lütfen.
Estağfirullah, yanlış anlamadım. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için fakat zaten kumar oynamıyorum, sadece bedava kasadan çıktı. Risk aldım biraz depozit yatırdım çektim itemimi.

Bence değil hiç kimese paralı kasayı bedavaya vermez ayrıca YouTuber'ların kulandığına bakmayın YouTuber'lar raklam amaçlı kulanıyor.

Estağfirullah, yanlış anlamadım. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için fakat zaten kumar oynamıyorum, sadece bedava kasadan çıktı. Risk aldım biraz depozit yatırdım çektim itemimi.

Hocam hesabınız ile ilgili bir sorun falan yaşadınız mı?

Sizin hesapta çalınma vs durumu var mı hocam? yukarıdaki arkadaş hesabım çalınmış demiş de.

Yeni konular

Geri
Yukarı