Csgocases'e ininal ile deposit yapılır mı?

Estağfurullah hocam kumarbaz demedim ben 😃 Ama demek istediğim 90 Doları takma. O çıkacak o çıkar kesin kafasına fikrine kapılma yeter.😀

Estağfurullah hocam kumarbaz demedim ben 😃 ama demek istediğim 90 doları takma. O çıkacak o çıkar kesin kafasına fikrine kapılma yeter.😀

Yok hocam çıkmayadabilirde. Ya seçkin giriyorum herkeste Talon bıçağı navaja bıçağı falan var.
Diyorum ki neden bende yok?

Yok hocam çıkmayadabilirde. Ya seçkin giriyorum herkeste Talon bıçağı navaja bıçağı falan var.
Diyorum ki neden bende yok?
Bende öyle diyordum. Ama hiç kasa açmadım sitelerden. Ben genelde olmasada olur kafasındaydım. Şöyle toparlıyım hocam eğer zarara girersen bilinçaltın o zararı kapatmaya yöneliyor ve para uçuup gidiyor. Nefsine hakim isen aç. Belki çıkar.

Bende öyle diyordum. Ama hiç kasa açmadım sitelerden. Ben genelde olmasa da olur kafasındaydım. Şöyle toparlıyım hocam eğer zarara girersen bilinçaltın o zararı kapatmaya yöneliyor ve para uçuup gidiyor. Nefsine hakim isen aç. Belki çıkar.

Hocam çok şükür nefsime hakimim. Bir deneyeceğim sadece işte ininal ile deposit oluyor mu diye sordum?

Yeni konular

Geri
Yukarı