Csgopolygon.gg Güvenilir mi?

gereksizBey

Hectopat
Başlığa koyduğum sayfa bedava skin verdiğini söylüyor, Instagram'da bir sayfa paylaşmıştı. Skin almak için Steam ile giriş yapmanız gerekiyor.

Sorum şu: Aranızda bu sayfayı kullanan var mı, sizce güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa koyduğum sayfa bedava skin verdiğini söylüyor, Instagram'da bir sayfa paylaşmıştı. Skin almak için Steam ile giriş yapmanız gerekiyor.

Bence öyle sitelere hiç girme, sözde her site bedava skin veriyor ama 2$ depozito şartıyla.

Bedava skin dağıtan siteler Scam olabilir dikkat et hiç kullanmadım. Benim tavsiyem forcedrop'dan kasa açacaksan açman.

İnstagramdan paylaşılan hiç bir şeye güvenmiyorum, yok 50000 TL çekiliş, yok sahura kadar çekiliş, yok 100 ayfon çekilişi, hele bedava skin veren siteler asla aman aman aman.

kimsenin beleş skin vereceğini düşünmüyorum illaki bir deposit falan isteyecektir oda beleş skinden daha pahalı olacaktır büyük ihtimalle.

Kendi oluşturdukları kodla giriş yapmanı istiyorlar. Bu şekilde onlara para gidiyor ancak sana gelen para 10 cent gibi bir şey. İlla gireceğim diyorsan onların kodunu kullanma.

güvenilir bizzat ben kullanıyorum hatta benim kodumu kullanarak beni mutlu edebilirsin kod: MRHIDIR50

Geri
Yukarı