Çözüldü CSS kod hatası nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CinarYilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul
Eski bir projem vardı kendi dilimi oluşturacaktım. Sonra hosting değiştirdim ve daha veritabanını geçirmeden (önceki hostingde localhost kullanılıyordu çünkü) sıkılıp projeyi yer imlerinden sildim. Şimdi projeyi tamamlamak istiyorum. Ama şunu fark ettim, arkaplanda bir sorun var. Gradient arka plan kullanıyorum. Site burada CSS dosyası ise burada. O zamanlar bir yeri silip düzeltiyordum ama neresi hatırlamıyorum. Sorun nerededir?

Çözüm
Firefox'la da denedim ancak sorun yaşamadım, kullandığınız Firefox'ların güncel olduğuna emin misiniz? Eğer bu sorun ısrarcıysa body etiketine min-height: 100%; verirseniz çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Olmazsa height: 100vh; deneyin.
Firefox'la da denedim ancak sorun yaşamadım, kullandığınız Firefox'ların güncel olduğuna emin misiniz? Eğer bu sorun ısrarcıysa body etiketine min-height: 100%; verirseniz çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Çözüm

100vh çalıştı teşekkürler.
Not: body etiketine değil html etiketine uzunluk tanımlamam gerekti.

Geri
Yukarı