CT51264BF160B.C16F RAM yükseltme

Eğer oyun oynamak amaçlı bir hızlanma (FPS vs.) İstiyorsanız işlemci nedeniyle bu zor fakat oyun oynamam Windows daha hızlı açılsın sayfalar ve uygulamalar daha hızlı yüklensin derseniz SSD performansı arttıracaktır.

Teşekkür ederim son bir şey soracağım ben bu bilgisayarı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve hiç bakıma gitmedi içindeki tozlar termal macunlar hiç değişmedi bakım yaparsam performans aynı mı kalır yoksa artar mı?

Teşekkür ederim son bir şey soracağım ben bu bilgisayarı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve hiç bakıma gitmedi içindeki tozlar termal macunlar hiç değişmedi bakım yaparsam performans aynı mı kalır yoksa artar mı?

Fan var mı cihazda? Birçok Celeron işlemcide fan kullanılmıyor 4 yıl bakımsız bir bilgisayar için uzun süre macun değişimi ve temizlik yapılırsa bir miktar performans artışı olur üzerine SSD de eklenirse gözle görülür hızlanma sağlanır.

Fan var mı cihazda? Birçok Celeron işlemcide fan kullanılmıyor 4 yıl bakımsız bir bilgisayar için uzun süre macun değişimi ve temizlik yapılırsa bir miktar performans artışı olur üzerine SSD de eklenirse gözle görülür hızlanma sağlanır.

Fan olup olmadığını tam bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? Bu arada benim bilgisayarım laptop.

Fan olup olmadığını tam bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

Cihazınızda fan yok soğutucu blok altındaki macun değişirse ve temizlik yapılırsa yeterli olur... SSD montajı için Nirvana C300 modele uygun bir video bıraktım yükseltme sırasında yararlanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazınızda fan yok soğutucu blok altındaki macun değişirse ve temizlik yapılırsa yeterli olur... SSD montajı için Nirvana C300 modele uygun bir video bıraktım yükseltme sırasında yararlanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videyoda nasıl SSD takılacağımı var.

Her şey için çok teşekkür ederim çok sağ ol.
Videoya göre ram slotu varmış hemde 2 tane .

Ama max 8 GB yapabilirsin . Çünkü işlemcinin desteği o kadar.

Intel'de Maksimum Bellek Boyutu (bellek türüne bağlıdır) 8 GB yazıyor

Bundan 1 tane alıp 8 GB yapabilirsin ama pek faydası olacağını sanmam.

Geri
Yukarı