Cubase: "Audio Recording Aborted The Ddisk İs Full" hatası

Rocker

Hectopat
Yer
Konya / Beyşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrençi
Cubase "Audio recording aborted the disk is full" hatası veriyor. Bunu nasıl çözerim? Ses kartı olarak line 6 DOD X3 Live Prosesör kullanıyorum. Reaper yazılımnda sıkıntısız bir şekilde kayıt alabiliyorum fakat Cubase bu hatayı veriyor.

Ekran Alıntısı1.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Reaper da sıkıntısız kayıt aldığını belirtmiş. Disk konumunuza bakarmısınız. Belki de dolu olan bir diske kaydetmeye çalışıyorsunuzdur.

Studio One kullanıyorum, kontrol panelinde ne kadar kayıt yapabileceğim bilgisi yazıyor. Muhtemelen Cubase'de de yazıyordur. Eğer orda sorun gözükmüyor ise sorunu başka yerde ararsınız;

studio.png

Disk dolu diyor. Diskten boş yer olduğundan emin misiniz? Emin iseniz yazılımı yönetici olarak çalıştırıp deneyin.
Teşekür ederim. Sadece C disk kullanıyorum ve fazlasıyla boş alanım vardı. Ama yinede ayarlara girip dosya konumunu değiştirdim. Belgeler yerine Deskopta yeni bir klasörünü üzerine yazdım ve düzeldi.

Ekran Alıntısı.PNG

Teşekür ederim. Sadece C disk kullanıyorum ve fazlasıyla boş alanım vardı. Ama yinede ayarlara girip dosya konumunu değiştirdim. Belgeler yerine Deskopta yeni bir klasörünü üzerine yazdım ve düzeldi.

Eki Görüntüle 493399
aynı sorunu ben de yaşıyorum siz çözmüşsünüz sanırım. @dogukarabag bu insta adresim burdan bi bana anlatır mısınız nasıl düzeltebilirim. ya da burdan da açık bir şekilde anlatabilirseniz çok seviniim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı