Steam Cüzdan 35.000TL sınırı

Hayır kullanmıyorum.

O zaman bir an önce bu limiti artırmaları gerekiyor. Limit 35.000TL ama pazarda 50.000TL'lik eşyalar geziyor bu nasıl bir saçmalık.

Hocam pazarda satılık iteminiz var mı şu anda.

Hocam bu siteden bıçak alabilir miyim acaba? Fiyatlar uygun geldi.

Buff bakiyesi bulursan alınabilir bazı itemlerin fiyatı ByNoGame ile yakın oluyor karşılaştırıp tercih edebilirsin.

O dediğini nasıl yapabilirim? Steam bakiyemde direkt duran 35.000TL var oraya nasıl aktaracağım.

Hocam şöyle buff163'te bir item satarken komisyon %2.5 civarı o yüzden ben buff163'ü söyledim + CS:GO'nun en büyük item sitesi global + Çin'de siteye bakiye yalnızca item satılarak atılıyor ya da birisinden bakiye satın almanız gerekiyor.
Öncelikle buffta ve Steam'de birbirine denk fiyatlı itemleri almanız gerekiyor bunlar Paris stickerları olabilir mouz 2023 altın Steam'de 1000 lirayken buffta 900 lira yani kaybınız %12 ( %10 fiyat farkı + %2.5 site kesintisi) olacak 35000'den büyük ihtimalle buffa atarken 30000-31000 kalacak üstünü tamamlamanız gerekecek. Yine Steam'den vericeğiniz siparişle kafa kafaya olur + istediğin aşınmadaki bıçağı alırsınız. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa yardımcı olurum.

Böyle bir limitin olduğunu Steam zaten belirtiyor. Okumadıktan sonra burada böyle bir konu açıp markayı karalamanız biraz absürt bit davranış.

Bunun dışında Topluluk Pazarında bir alışverişte yeterli paranız yoksa para ekle seçeneğini seçtiğinizde Eksik Parayı ekle gibi bir seçenek var bu seçenek ile para eklendiği gibi alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu şekilde yapabilirsiniz ve üst limite takılmazsınız.

Böyle bir limitin olduğunu Steam zaten belirtiyor. Okumadıktan sonra burada böyle bir konu açıp markayı karalamanız biraz absürt bit davranış.

Bunun dışında Topluluk Pazarında bir alışverişte yeterli paranız yoksa para ekle seçeneğini seçtiğinizde Eksik Parayı ekle gibi bir seçenek var bu seçenek ile para eklendiği gibi alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu şekilde yapabilirsiniz ve üst limite takılmazsınız.
Madem bu kadar iyi biliyorsunuz buyrun eksik parayı eklemeye çalıştığımda çıkan ekran bu buna da bi çözüm yolu bulun.

Ekran Alıntısı.PNGddd.PNG

Sıkıntı burada benim tek bir kişi olarak okuyup okumamam değil, steam' in türk kullanıcıları iplememesi. 50 bin tl listeleme yapılıyorsa niye 35 bin tl limit var? 35 bin tl limit varsa niye 50 bin tl listeleme var?

Sıkıntı burada benim tek bir kişi olarak okuyup okumamam değil, Steam'in Türk kullanıcıları iplememesi. 50 bin TL listeleme yapılıyorsa niye 35 bin TL limit var? 35 bin TL limit varsa niye 50 bin TL listeleme var?

2.000 USD veya ona denk cüzdan bakiyesi demişler ama 35.000 TL, 2.000 USD'ye çok uzak. En azından 50.000 TL'ye güncellemeleri lazım, bu yüzden bir tutarsızlık var.

Türk lirasının hızlı değer kaybına yetişemiyorlar, bundan kaynaklı da olabilir. 35.000 TL, doların 17-18'e denk olduğu dönemlerde güncellenmiş bir sınır muhtemelen. Ne zaman güncelleyecekleri keyiflerine kalmış.

@282742
Direkt karttan çekilmiyor, önce steam' e bakiye atıp sonra satın alabiliyorsunuz. İsterseniz pazardan pahalı bir item bulup tekte 5 bin tl atmaya çalışın veya 800tl bakiye eklemeye çalışın fark etmiyor. Yukarıdaki arkadaşa da attığım ekran görüntüsündeki hatayı alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı