Steam Cüzdan 35.000TL sınırı

Steam'de TL olarak maximum 35.000TL bakiye limiti olduğunu öğreniyorum. Topluluk pazarından M9 Bayonet Tiger Tooth Factory için 39.000 TL'ye satın alım siparişi oluşturacaktım fakat daha fazla bakiye ekleyemiyorum. Topluluk pazarında bir eşya satmama dahi izin vermiyor Steam.

Madem 35.000TL limit var neden insanların topluluk pazarında bu limitin üzerinde satış yapmasına izin veriyorsun? Almama fırsat vermeyeceksen niye görüyorum ben bu listelemeleri? 35.000 limiti olduğunu bile parayı yatırdıktan sonra öğreniyorum bu nasıl bir rezillik.
Hocam konuyla alakasi yok ama bir bicaga 40.000TL mi vericeksiniz cidden?

@c0juk
Aynen öyle.

Hayır. Bunun için VPN vs. gerekiyor fakat bunun steamde cezaları var ödeme yapmadan önce IP değiştirmediğinizi onaylıyorsunuz.
Hocam sormasi ayiptir ne is yapiyorsunuz :D Hadi butun set dizseniz 40K tamam derim ama bi bicaga cok degil mi?

Hocam sormasi ayiptir ne is yapiyorsunuz :D Hadi butun set dizseniz 40K tamam derim ama bi bicaga cok degil mi?
Dolar üzerinden para kazandığım için bütçemi pek de sarsmıyor.
Hocam desteğe yazdınız mı?
Evet bir saati geçiyor.
Yakın zamanda dolar kurunu güncellerlerse limit artacaktır, geçmiş olsun ayrıca.
Teşekkürler umarım öyle olur toplu bir şekilde ticket atılırsa belki birşeyleri değiştirebiliriz.

Geri
Yukarı