Cüzdan kodlarının anlamsız pahalığı

Şu an hiçbir yerde yok. Yana döne arıyorum. Gamesatış sanal kart satıyor 530TL ve 1055TL. Komisyonuydu, vade farkıydı 1055TL, 1200TL oluyor.

Keşke direkt steam taksit yapsa.

En karlısı 250 olan onu alın.

Stok yok ajaja delirmek üzereyim galiba 80 TL bakiye atacağım Steam'den başka yol yok.

Uzun araştırmalar sonusunda açıklık getirdim, suç sitelerde değil yabancılarda ki bende o Türkiye vatandaşı değilim ama aynı pahalılıktan muzdaribim şöyle ki:
Steam artık Türkiye ve Arjantin'e cüzdan kodu pazarlamıyor, sebebini herkes iyi biliyor. Teşekkürler, işler zorlaştı.

Son düzenleme:
Stok yok ajaja delirmek üzereyim galiba 80 TL bakiye atacağım Steam'den başka yol yok.

Uzun araştırmalar sonusunda açıklık getirdim, suç sitelerde değil yabancılarda ki bende o Türkiye vatandaşı değilim ama aynı pahalılıktan muzdaribim şöyle ki:
Steam artık Türkiye ve Arjantin'e cüzdan kodu pazarlamıyor, sebebini herkes iyi biliyor. Teşekkürler, işler zorlaştı.
En azından bu yaza da alsaydık. Puh.

En azından bu yaza da alsaydık. Puh.
Evet, en önemlisi de zaten sizleri etkiledi bu sorun biz yine yabancıyız doğru bir şey yapmıyoruz ama yine 10 tl 20 tl farkla ucuza kod alıyordunuz artık o da yok mecbur bakiye çekeceksiniz. Üzücü, bakiye bile çekilmiyor steam oldukça akıllı bir şey yaptı her nasıl yaptıysa.

Ben ilk açtığımda hesabı bilmeden bakiye 40 tl yatırmıştım hiçbir şey olmamıştı ve çalışmıştı sonra cüzdan kodu kullandım ama şimdi ne bakiye yükleyebiliyorum ne de ki cüzdan kodu kaldı...

Yeni konular

Geri
Yukarı