Steam Cüzdan nasıl nakde çevrilir?

Birisi ile anlaşıp, biraz daha ucuza %15-20 indirim ile oyun hediye etme veya csgo istemleri alıp, 7 gün pazar banından sonra Bynogame vb aracı sitelere satarak.

Hocam forumda %20 indirimli Steam bakiyesi diye ilan açın insanlarla anlaşırsınız. O paranın tümünü komisyonsuz alamazsın çünkü.

1-) İndirimli bakiye satmak. (Düşük komisyon)
2-) CS:Go skin alıp ByNoGame, İtemsatış gibi sitelerden satmak. (Yüksek komisyon)

Birisi ile anlaşıp, biraz daha ucuza %15-20 indirim ile oyun hediye etme veya csgo istemleri alıp, 7 gün pazar banından sonra Bynogame vb aracı sitelere satarak.
Hocam forumda %20 indirimli Steam bakiyesi diye ilan açın insanlarla anlaşırsınız. O paranın tümünü komisyonsuz alamazsın çünkü.
%15-%20 ile kimsenin alacağını sanmam, Nays zaten %20 veriyor.
%25-%30 olabilir.

Nays kullanmayan insanlar da var. Ayrıca yardım etmek için alabilirler. Siz şansınızı deneyin. Oranı, hangi yolu izleyeceğiniz size kalmış.
Ben daha hızlı satması için söyledim. Şimdi sırf yardım için aynı ücrette tanımadığın birinden mi alışveriş yaparsın yoksa İş Bankasından mı? Mantıklı olan bence İş Bankası olurdu. Ayrıca Nays hesabı açmak maks. 5-10 dakikalık iş, zor değil yani.

Geri
Yukarı